Portal Pszczelarski

Wyślij ogłoszenie pszczelarskie SMSem

Źródło obrazka: ariafoundation.co.uk/wp-content/uploads/2014/02/1387386531Advertisement-Icon-300x258.jpg

ogłoszenia pszczelarskie portal pszczelarski

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalny, nowoczesny i wygodniejszy sposób dodawania nowych wpisów w dziale ogłoszeń pszczelarskich Portalu Pszczelarskiego.

Od 04 marca 2014 r. każda osoba, które chciałaby zamieścić krótkie ogłoszenie uprzednio nie rejestrując się na portalu, może to uczynić wysyłając SMS z treścią tegoż ogłoszenia na numer 533-848-292 (PLAY). Koszt SMSa według stawek obowiązujących u danego operatora komórkowego.

Ogłoszenia nadesłane drogą SMSową zamieszczane są jako użytkownik: PortalPszczelarski.pl Do każdego ogłoszenia zawsze jest dołączony numer telefonu, z którego wysłany został SMS.

Podobnie jak w przypadku ogłoszeń opublikowanych w tradycyjnej formie, o czym można przeczytać w artykule: Ogłoszenia pszczelarskie - jak korzystać?, po upływie 30 dni kalendarzowych wpisy zostają usunięte.

Uwaga!

Za treści ogłoszeń, ich rzetelność, prawdziwość, błędy itd. właściciel Portalu Pszczelarskiego nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Dodatkowo zastrzega sobie prawo do publikacji wyłącznie wybranych ogłoszeń.

Informujemy równocześnie, że ogłoszeń pochodzących z SMSów nie edytujemy w żadnym przypadku.

Nie publikujemy MMSów.

Ponadto pragniemy poinformować, że nie odbieramy telefonów przychodzących na ten numer ani nie odpisujemy na SMSy. W razie potrzeby skontaktowania się z nami prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1260

Komentarze z forum pszczelarskiego

banan 2014-03-04 11:04:46

fajna sprawa i uklon dla mniej ogarniajacych strone

emil 2014-03-07 17:55:34

Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych czytelników.  Współpracują z portalem:

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Zryczałtowany podatek dochodowy przy sprzedaży bezpośredniej produktów pszczelich przetworzonych

Zmiany w podatkach i składkach ZUS dla pszczelarzy w 2017 roku

Opodatkowanie pasieki do 80 rodzin pszczelich

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.