Portal Pszczelarski

Wyślij ogłoszenie pszczelarskie SMSem

Źródło obrazka: ariafoundation.co.uk/wp-content/uploads/2014/02/1387386531Advertisement-Icon-300x258.jpg

ogłoszenia pszczelarskie portal pszczelarski

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalny, nowoczesny i wygodniejszy sposób dodawania nowych wpisów w dziale ogłoszeń pszczelarskich Portalu Pszczelarskiego.

Od 04 marca 2014 r. każda osoba, które chciałaby zamieścić krótkie ogłoszenie uprzednio nie rejestrując się na portalu, może to uczynić wysyłając SMS z treścią tegoż ogłoszenia na numer 533-848-292 (PLAY). Koszt SMSa według stawek obowiązujących u danego operatora komórkowego.

Ogłoszenia nadesłane drogą SMSową zamieszczane są jako użytkownik: PortalPszczelarski.pl Do każdego ogłoszenia zawsze jest dołączony numer telefonu, z którego wysłany został SMS.

Podobnie jak w przypadku ogłoszeń opublikowanych w tradycyjnej formie, o czym można przeczytać w artykule: Ogłoszenia pszczelarskie - jak korzystać?, po upływie 30 dni kalendarzowych wpisy zostają usunięte.

Uwaga!

Za treści ogłoszeń, ich rzetelność, prawdziwość, błędy itd. właściciel Portalu Pszczelarskiego nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Dodatkowo zastrzega sobie prawo do publikacji wyłącznie wybranych ogłoszeń.

Informujemy równocześnie, że ogłoszeń pochodzących z SMSów nie edytujemy w żadnym przypadku.

Nie publikujemy MMSów.

Ponadto pragniemy poinformować, że nie odbieramy telefonów przychodzących na ten numer ani nie odpisujemy na SMSy. W razie potrzeby skontaktowania się z nami prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1039

Komentarze z forum pszczelarskiego

banan

2014-03-04 11:04:46

fajna sprawa i uklon dla mniej ogarniajacych strone

emil

2014-03-07 17:55:34

Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych czytelników.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.