Portal Pszczelarski

Wyślij ogłoszenie pszczelarskie SMSem

Źródło obrazka: ariafoundation.co.uk/wp-content/uploads/2014/02/1387386531Advertisement-Icon-300x258.jpg

ogłoszenia pszczelarskie portal pszczelarski

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalny, nowoczesny i wygodniejszy sposób dodawania nowych wpisów w dziale ogłoszeń pszczelarskich Portalu Pszczelarskiego.

Od 04 marca 2014 r. każda osoba, które chciałaby zamieścić krótkie ogłoszenie uprzednio nie rejestrując się na portalu, może to uczynić wysyłając SMS z treścią tegoż ogłoszenia na numer 533-848-292 (PLAY). Koszt SMSa według stawek obowiązujących u danego operatora komórkowego.

Ogłoszenia nadesłane drogą SMSową zamieszczane są jako użytkownik: PortalPszczelarski.pl Do każdego ogłoszenia zawsze jest dołączony numer telefonu, z którego wysłany został SMS.

Podobnie jak w przypadku ogłoszeń opublikowanych w tradycyjnej formie, o czym można przeczytać w artykule: Ogłoszenia pszczelarskie - jak korzystać?, po upływie 30 dni kalendarzowych wpisy zostają usunięte.

Uwaga!

Za treści ogłoszeń, ich rzetelność, prawdziwość, błędy itd. właściciel Portalu Pszczelarskiego nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Dodatkowo zastrzega sobie prawo do publikacji wyłącznie wybranych ogłoszeń.

Informujemy równocześnie, że ogłoszeń pochodzących z SMSów nie edytujemy w żadnym przypadku.

Nie publikujemy MMSów.

Ponadto pragniemy poinformować, że nie odbieramy telefonów przychodzących na ten numer ani nie odpisujemy na SMSy. W razie potrzeby skontaktowania się z nami prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1491

Komentarze z forum pszczelarskiego

banan 2014-03-04 11:04:46

fajna sprawa i uklon dla mniej ogarniajacych strone

emil 2014-03-07 17:55:34

Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych czytelników.  Współpracują z portalem:

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.

BeePower! w Polsce i za granicą

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 2.

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Ciasteczka lekko miodowe

Pierniczki świąteczne z miodem

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Kuba

Kuba

Autor przepisów i bloga Kuba w kuchni (z małą pomocą Mamy)

Jeden z najmłodszych kucharzy w Polsce. Ma 5 lat. Bardzo lubi pływać, śpiewać, czytać i rysować.

Babeczki orzechowo-bananowe z polewą miodową