Portal Pszczelarski

I Mielecka Konferencja Pszczelarska

Na obrazku: baner z informacją o I Mieleckiej Konferencji Pszczelarskiej. Źródło obrazka: materiały nadesłane przez organizatora.

konferencja pszczelarska Mielecka Konferencja Pszczelarska I Mielecka Konferencja Pszczelarska luty 2015 2015 Mielec Lubelskie Towarzystwo Pszczelnicze Zbigniew Pęcak Zbigniew Kołtowski Helena Rybak Chmielewska Jerzy Skiba

Lubelskie Towarzystwo Pszczelnicze zaprasza wszystkich pszczelarzy na wyjątkowe wydarzenie - I Mielecką Konferencję Pszczelarską. Odbędzie się ona 21 lutego 2015 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu (al. Niepodległości 7, 39-300 Mielec).

Aby móc wziąć udział w niniejszym wydarzeniu należy przesłać do 15 lutego 2015 roku włącznie na adres organizatorów wypełnioną kartę zgłoszeniową uczestnika oraz dokonać opłaty rejestracyjnej na konto organizatora. Osoby, które przeleją środki otrzymają paragon. Na specjalne życzenie będą także wystawiane faktury.

Opłata rejestracyjna jest uzależniona od wybranego wariantu:

Wariant z obiadem (45zł brutto) zawiera udział w konferencji, płytę z filmem DVD z konferencji oraz obiad;

Wariant bez obiadu (25zł brutto) zawiera udział w konferencji oraz płytę z filmem DVD z konferencji.

Opłaty rejestracyjnej należy dokonywać na konto firmy:
"SKORPION" Włodzimierz Gumienny
ul. Wojska Polskiego 3 hala 7, 39-300 Mielec
Nr konta: 36 1020 4913 0000 9502 0041 4821
Z dopiskiem "Konferencja Pszczelarska"

Zaś karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres:
ITL Kamiński Zbigniew
ul. Wojsławska 30A, 39-300 Mielec
Telefon: 17 583 25 46 lub 608 890 147
E-mail: itlmielec@poczta.onet.pl

Program I Mieleckiej Konferencji Pszczelarskiej pt. "Aktualne problemy mające wpływ na efektywną gospodarkę pasieczną"

21. luty 2015 r. (sobota)

9:00 - 9:15 - Uroczyste otwarcie konferencji

9:15 - 10:15 - Zbigniew Pęcak - Całoroczna gospodarka pasieczna ze szczególnym uwzględnieniem późnych pożytków pszczelich

10:15 - 12:00 - Zbigniew Kołtowski - Bioróżnorodność pożytków pszczelich szansą dla pszczelarzy na wyższe zbiory miodu

12:00 - 13:00 - Przerwa obiadowa

13:00 - 13:45 - Helena Rybak Chmielewska - W trosce o jakość polskiego miodu

13:45 - 14:30 - Helena Rybak Chmielewska - Propolis jako źródło antyutleniaczy

14:30 - 16:00 - Jerzy Skiba - Węza bez tajemnic

16:00 - 16:15 - Przerwa kawowa

16:15 - 17:15 - Zbigniew Pęcak - Warroza - profilaktyka i terapia

17:15 - 17:45 - Zbigniew Pęcak - Próby selekcji pszczół odpornych na warrozę

17:45 - 19:00 - Czas przeznaczony na dyskusje


Osoby zainteresowane przyjazdem w przeddzień konferencji zobligowane są do samodzielnego dokonania rezerwacji i opłat noclegów. Lista sugerowanych noclegów znajduje się w dokumencie do pobrania: Komunikat konferencyjny.

Ewentualne pytania należy kierować do organizatorów:
ITL Kamiński Zbigniew
ul. Wojsławska 30A,
39-300 Mielec
tel/fax: 17 583 25 46
E-mail: itlmielec@poczta.onet.pl

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszenia na konferencję (wersja pdf)

Karta zgłoszenia na konferencję (wersja WORD)

Program konferencji

Komunikat konferencyjny

Zobacz również:

II Mielecka Konferencja Pszczelarska

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2381

Komentarze z forum pszczelarskiego

factis

2015-01-15 11:30:16

25 zł to nie dużo aby wziąć udział w takiej konferencji. Niestety Mielec jest bardzo daleko ode mnie i koszty dojazdu wielokrotnie przewyższyłyby cenę konferencji.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.