Portal Pszczelarski

VII agroturystyczne święto wina i miodu pitnego

Na ilustracji powyżej plakat VII Agroturystycznego Święto Wina i Miodu Pitnego na Zamku Grodziec. Źródło obrazka: grodziec.com/images/stories/zdjecia_zapowiedzi/2013/winomiod2013_d.jpg

wydarzenie pszczelarskie święto pszczelarskie październik 2013 2013 Zamek Grodziec VII Agroturystyczne Święto Wina i Miodu na Zamku Grodziec Agroturystyczne Święto Wina i Miodu na Zamku Grodziec

Na bazaltowym, powulkanicznym, stromym wzgórzu - 389 m n. p. m. w malowniczej scenerii wznosi się bajeczna budowla - Zamek Grodziec. To właśnie w tym miejscu, w dniach 5-6. października 2013 r., odbędzie się już po raz siódmy Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego.

Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji, których listę prezentujemy poniżej.

Program VII Agroturystycznego Święta Wina i Miodu na Zamku Grodziec:

05.10.2013 r. (sobota) godzina 12:00

- Uroczyste otwarcie VII Święta Wina i Miodu
- Prezentacja produktów lokalnych
- Konferencja "Uprawa winorośli i produkcja win w Polsce"
- Konkurs potraw na winie i miodzie
- Konkurs na najlepsze wina i miody pitne
- Występy zespołów Burnin' Hearts i Za kratą
- Piknik rycerski

06.10.2013 r. (niedziela) godzina 12:00

- Wystawy produktów lokalnych
- Prezentacja potraw
- Występy zespołów Burnin' Hearts i Za kratą
- Piknik rycerski

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Impreza z pewnością będzie równie udana, jak w zeszłych latach!

Zobacz również:

XI Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego na Zamku Grodziec

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1970

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.