Portal Pszczelarski

Miodowy Weekend w firmie Łysoń - październik 2013

Na obrazku powyżej logo firmy Łysoń. Źródło obrazka: lyson.com.pl

pszczelarstwo małopolskie wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska targi pszczelarskie październik 2013 2013 Kęty Miodowy Weekend w firmie Łysoń Łysoń Paweł Chorbiński Adam Adamski Marek Podlewski

Miasto Kęty oraz firma Łysoń zapraszają na Miodowy Weekend w firmie Łysoń, który odbędzie się w dniach 12-13. października 2013 r.

Szczegółowy program imprezy pszczelarskiej pt.: Miodowy Weekend w firmie Łysoń 2013:

12.10.2013 r. (sobota)

10:00 - 10:50 - rozpoczęcie targów
10:50 - 12:50 - "Przyczyny jesiennych ubytków pszczół" - dr hab. Paweł Chorbiński
12:50 - 14:00 - "Psychologia pszczół" - dr Adam Adamski
14:00 - 14:50 - koncert Grupy Furmana
14:50 - 16:30 - "Wymiana matek pszczelich i tworzenie odkładów jako ważny element nowoczesnej gospodarki pasiecznej" - Marek Podlewski
16:30 - ogłoszenie wyników konkursu o węzie

13.10.2013 r. (niedziela)

10:00 - 11:00 - msza święta dla pszczelarzy połączona z 80-leciem Koła Pszczelarzy w Kętach. Msza odbędzie się w kościele pw. NSPJ w Kętach.
12:00 - 12:40 - uroczyste otwarcie (powitanie przybyłych gości, prezentacja sztandarów kół, wręczenie odznaczeń)
12:40 - 13:00 - występ zespołu Pieśni i Tańca z Kęt
13:00 - 14:00 - "Selekcja pszczół drogą do utrzymania zdrowych i silnych rodzin pszczelich w leczeniu" - Marek Podlewski
14:00 - 15:00 - "Choroby zakaźne czerwi" - dr hab. Paweł Chorbiński

Zobacz również:

Otwarcie sezonu pszczelarskiego w Radzyminie 2016

Otwarcie Sezonu Pszczelarskiego w firmie Łysoń - Poznań 2016

Otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń 2015

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2314

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.