Portal Pszczelarski

IV Świętokrzyska Konferencja Pszczelarska Bałtów 2014

Powyżej plakat informacyjny IV Świętokrzyskiej Konferencji Pszczelarskiej w Bałtowie. Źródło obrazka: pszczoly.ostrowiec.pl

konferencja pszczelarska marzec 2014 2014 Bałtów Świętokrzyska Konferencja Pszczelarska Rejonowe Koło Pszczelarzy w Ostrowcu Świętokrzyskim Świętokrzyski Związek Pszczelarzy w Kielcach Stowarzyszenie Delta Urząd Gminy Bałtów Leszek Stępień Grażyna Topoloska Henryk Wojtal Krzysztof Olszewski

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Świętokrzyski Związek Pszczelarzy w Kielcach, Stowarzyszenie Delta oraz Urząd Gminy Bałtów zapraszają do bezpłatnego udziału w konferencji pszczelarskiej pt. "Współczesna Gospodarka Pasieczna".

Termin konferencji: 01.03.2014 r.

Czas trwania konferencji: 9:00-17:00

Miejsce konferencji:
Zajazd Przystocze
Bałtów 8a
27-423 Bałtów (woj. świętokrzyskie)

Przemówienia wygłoszą:
- Pan Leszek Stępień (Polbart),
- Pani dr Grażyna Topoloska (SGGW),
- Pan dr Henryk Wojtal (Nanotechnika),
- Pan dr inż. Krzysztof Olszewski (UP w Lublinie).

Koszt udziału w IV Świętokrzyskiej Konferencji Pszczelarskiej w Bałtowie:
- Bezpłatnie (bez serwisu kawowego i obiadu),
- 30 zł (z serwisem kawowym i obiadem na miejscu).

W konferencji wezmą udział producenci sprzętu pszczelarskiego. Dla uczestników konferencji przewidziano duże zniżki na sprzęt pszczelarski.

Odpowiedzi na pytania w sprawie konferencji udziela:
Pan Józef Misiura: 605 622 227

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

VI Świętokrzyska Konferencja Pszczelarska Bałtów 2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2033

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.