Portal Pszczelarski

Szkolenie: Czy pszczołom i pszczelarzom chodzi o to samo?

Powyżej baner informacyjny dotyczący szkolenia: Czy pszczołom i pszczelarzom chodzi o to samo? Źródło obrazka: designworklife.com/wp-content/uploads/2013/09/LacyKuhn_Beehive_01.jpg

wydarzenie pszczelarskie szkolenie pszczelarskie marzec 2014 2014 Wrocław Hotel Agro Dolnośląski Związek Pszczelarzy we Wrocławiu Tomasz Strojny

Dolnośląski Związek Pszczelarzy we Wrocławiu zaprasza na szkolenie zatytułowane: „Czy pszczołom i pszczelarzom chodzi o to samo? Czyli biologia rodziny pszczelej i gospodarka pasieczna pod lupą”.

Termin szkolenia: 22.03.2014 r.

Czas trwania szkolenia: 9:00-15:35

Miejsce szkolenia:
Hotel Agro Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu
ul. Zwycięska 8
53-033 Wrocław

Prowadzący: Pan mgr Tomasz Strojny

Tematyka szkolenia:

1. Lato - początek sezonu pszczelarskiego:
- gospodarka pasieczna i jej wpływ na jakość miodów późnoletnich,
- rola pszczoły zimowej,
- zimowy układ gniazda rodziny pszczelej.

2. Wiosna - okres wytężonej pracy pszczół:
- czy pobudzanie wiosenne jest konieczne?,
- nastrój rojowy, jak kierować rodziną pszczelą,
- matki pszczele.

3. Zdrowie pszczół:
- zła gospodarka przyczyną spadków rodzin pszczelich,
- warroza,
- zgnilec amerykański.

4. Biologia rodziny pszczelej a gospodarka pasieczna.

W trakcie szkolenia będzie istniała możliwość zaopatrzenia w środki produkcji pszczelarskiej.

Organizator szkolenia:

Dolnośląski Związek Pszczelarzy we Wrocławiu
ul. Komuny Paryskiej 72
50-452 Wrocław

Telefon kontaktowy: 071 343-42-48 (biuro czynne w czwartki i piątki od 8:00 do 16:00)

Szkolenie będzie zrealizowane w oparciu o środki pochodzące z budżetu państwa i Unii Europejskiej.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1744

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.