Portal Pszczelarski

Bezpłatny Newsletter Portalu Pszczelarskiego

Źródło obrazka: Portal Pszczelarki

newsletter Portal Pszczelarski

Zapisy na Newsletter przez zainteresowanych czytelników najważniejszych portali światowego Internetu to codzienność. Od początku stycznia 2014 r. także Portal Pszczelarski oferuje taką możliwość.

Czym jest Newsletter? To elektroniczna forma biuletynu, która jest przesyłana drogą elektroniczną (poprzez e-mail). Zawiera głównie treści informacyjne obudowane grafiką. W zależności od polityki portalu, Newsletter może być wysyłany do użytkowników portalu lub osób, które dodały się na listę mailingową, raz lub nawet kilkanaście razy miesięcznie.

Korzyści z zapisania się na Newsletter może być wiele. Zaczynając od możliwości otrzymywania informacji o nowych artykułach przez gorące tematy na forum pszczelarskim i sponsorowane ogłoszenia pszczelarskie, a kończąc na nowych galeriach zdjęć. Otrzymywane treści są bezpłatne. Klikając w linki w otrzymanej wiadomości mailowej użytkownik jest przenoszony automatycznie na stronę Portalu Pszczelarskiego do wybranej wcześniej treści. Korzystając z możliwości Newslettera użytkownik ma pewność, że będzie miał możliwość zapoznania się z najważniejszymi, specjalnie wyselekcjonowanymi materiałami.

Jak się zapisać na Newslettera? Należy zejść na sam dół strony www.PortalPszczelarski.pl i odnaleźć w prawym dolnym rogu napis Newsletter. W puste pole wpisać swój adres e-mail i kliknąć "Zapisz". Jeżeli adres e-mail został już wcześniej dodany do Newslettera, tudzież na podanym e-mailu zostało uprzednio założone konto na Portalu Pszczelarskim, pojawi się informacja w dymku: "Podany adres email znajduje się już w bazie danych". Jeżeli e-mail nie znajduje się w bazie, należy wejść na swoją pocztę, odczytać wiadomość od Portalu Pszczelarskiego i kliknąć w link aktywacyjny.

W razie pytań lub wystąpienia trudności z zapisaniem na Newslettera zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce Kontakt lub na maila: redakcja@portalpszczelarski.pl

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1354

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lukasz_Baniak 2014-01-24 11:11:06

Co jaki czas wysyłać będziecie maile?

mati 2014-01-24 20:50:37

fajna sprawa zapisuje sie zaraz

blondynekkrk 2014-01-25 13:21:24

Ja już zapisany :) Fajnie, że takie coś robicie :)

marcin 2014-01-25 13:29:45

Mogę zapewnić, że na pewno będzie to kilka razy w miesiącu. Szanujemy naszych użytkowników i nie chcemy im zawalić skrzynki wiadomościami ;-) Będziemy publikować wyłącznie same najważniejsze informacje.

michal1972 2014-01-26 18:35:58

Trafiony pomysł! Brawo!

pszczelarka78 2014-01-26 22:39:54

Czy muszę coś zrobić, żeby go dostawać? Nie często zaglądam. Chyba, że zarejestrowanych z automatu dodacie?  Współpracują z portalem:

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Kontrowersje z życia pszczół - zaproszenie na wykład otwarty

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie

Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Natura i Człowiek

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016