Portal Pszczelarski

Bezpłatny Newsletter Portalu Pszczelarskiego

Źródło obrazka: Portal Pszczelarki

newsletter Portal Pszczelarski

Zapisy na Newsletter przez zainteresowanych czytelników najważniejszych portali światowego Internetu to codzienność. Od początku stycznia 2014 r. także Portal Pszczelarski oferuje taką możliwość.

Czym jest Newsletter? To elektroniczna forma biuletynu, która jest przesyłana drogą elektroniczną (poprzez e-mail). Zawiera głównie treści informacyjne obudowane grafiką. W zależności od polityki portalu, Newsletter może być wysyłany do użytkowników portalu lub osób, które dodały się na listę mailingową, raz lub nawet kilkanaście razy miesięcznie.

Korzyści z zapisania się na Newsletter może być wiele. Zaczynając od możliwości otrzymywania informacji o nowych artykułach przez gorące tematy na forum pszczelarskim i sponsorowane ogłoszenia pszczelarskie, a kończąc na nowych galeriach zdjęć. Otrzymywane treści są bezpłatne. Klikając w linki w otrzymanej wiadomości mailowej użytkownik jest przenoszony automatycznie na stronę Portalu Pszczelarskiego do wybranej wcześniej treści. Korzystając z możliwości Newslettera użytkownik ma pewność, że będzie miał możliwość zapoznania się z najważniejszymi, specjalnie wyselekcjonowanymi materiałami.

Jak się zapisać na Newslettera? Należy zejść na sam dół strony www.PortalPszczelarski.pl i odnaleźć w prawym dolnym rogu napis Newsletter. W puste pole wpisać swój adres e-mail i kliknąć "Zapisz". Jeżeli adres e-mail został już wcześniej dodany do Newslettera, tudzież na podanym e-mailu zostało uprzednio założone konto na Portalu Pszczelarskim, pojawi się informacja w dymku: "Podany adres email znajduje się już w bazie danych". Jeżeli e-mail nie znajduje się w bazie, należy wejść na swoją pocztę, odczytać wiadomość od Portalu Pszczelarskiego i kliknąć w link aktywacyjny.

W razie pytań lub wystąpienia trudności z zapisaniem na Newslettera zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce Kontakt lub na maila: redakcja@portalpszczelarski.pl

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1084

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lukasz_Baniak

2014-01-24 11:11:06

Co jaki czas wysyłać będziecie maile?

mati

2014-01-24 20:50:37

fajna sprawa zapisuje sie zaraz

blondynekkrk

2014-01-25 13:21:24

Ja już zapisany :) Fajnie, że takie coś robicie :)

marcin

2014-01-25 13:29:45

Mogę zapewnić, że na pewno będzie to kilka razy w miesiącu. Szanujemy naszych użytkowników i nie chcemy im zawalić skrzynki wiadomościami ;-) Będziemy publikować wyłącznie same najważniejsze informacje.

michal1972

2014-01-26 18:35:58

Trafiony pomysł! Brawo!

pszczelarka78

2014-01-26 22:39:54

Czy muszę coś zrobić, żeby go dostawać? Nie często zaglądam. Chyba, że zarejestrowanych z automatu dodacie?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.