Portal Pszczelarski

I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców "Przyroda-Las-Technologia"

Na obrazku powyżej podwójne logo I Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców "Przyroda-Las-Technologia". Źródło obrazka: https://sites.google.com/site/przyrodalastechnologia/home

konferencja pszczelarska wrzesień 2013 2013 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Konferencja Młodych Naukowców Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców Przyroda-Las-Technologia

W dniach 6-8 września 2013 r., na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców zatytułowana "Przyroda - Las - Technologia".

Konferencja skierowana jest do "Młodych Naukowców", tj. studentów II i III stopnia, podejmujących w swoich badaniach tematykę związaną z lasem. Celem spotkania było zachęcenie uczestników do dyskusji nad rezultatami ich dotychczasowej pracy oraz poznanie współczesnych trendów i technologii wykorzystywanych w badaniach związanych ze środowiskiem leśnym.

Organizatorzy zaplanowali dwa dni referatowe oraz sesję posterową. Wśród prelegentów drugiego dnia konferencji znaleźli się m.in. Emil M. Szymański oraz Marcin Balana, którzy m.in. wygłoszą przemówienie na temat: "Meaning of the protection bees in The Karkonosze National Park and The Białowieża National Park" (pol. "Znaczenie ochrony pszczół w Karkonoskim oraz Białowieskim Parku Narodowym"). Uczestnicy konferencji będą mieć możliwość zapoznania się z różnicami w podejściu do ochrony pszczół uskutecznianymi przez obydwa parki narodowe.

Komitet organizacyjny zapowiedział już organizację drugiej edycji konferencji, która wstępnie została zaplanowana na wrzesień 2014 r. Z całą pewnością informacje na ten temat będzie można znaleźć w dziale Wydarzenia pszczelarskie na Portalu Pszczelarskim.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1739

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.