Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców "Przyroda-Las-Technologia"

Na obrazku powyżej podwójne logo I Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców "Przyroda-Las-Technologia". Źródło obrazka: https://sites.google.com/site/przyrodalastechnologia/home

konferencja pszczelarska wrzesień 2013 2013 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Konferencja Młodych Naukowców Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców Przyroda-Las-Technologia

W dniach 6-8 września 2013 r., na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców zatytułowana "Przyroda - Las - Technologia".

Konferencja skierowana jest do "Młodych Naukowców", tj. studentów II i III stopnia, podejmujących w swoich badaniach tematykę związaną z lasem. Celem spotkania było zachęcenie uczestników do dyskusji nad rezultatami ich dotychczasowej pracy oraz poznanie współczesnych trendów i technologii wykorzystywanych w badaniach związanych ze środowiskiem leśnym.

Organizatorzy zaplanowali dwa dni referatowe oraz sesję posterową. Wśród prelegentów drugiego dnia konferencji znaleźli się m.in. Emil M. Szymański oraz Marcin Balana, którzy m.in. wygłoszą przemówienie na temat: "Meaning of the protection bees in The Karkonosze National Park and The Białowieża National Park" (pol. "Znaczenie ochrony pszczół w Karkonoskim oraz Białowieskim Parku Narodowym"). Uczestnicy konferencji będą mieć możliwość zapoznania się z różnicami w podejściu do ochrony pszczół uskutecznianymi przez obydwa parki narodowe.

Komitet organizacyjny zapowiedział już organizację drugiej edycji konferencji, która wstępnie została zaplanowana na wrzesień 2014 r. Z całą pewnością informacje na ten temat będzie można znaleźć w dziale Wydarzenia pszczelarskie na Portalu Pszczelarskim.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2163

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Historia pasieki rodzinnej Netczuków

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.) - Podstawowe informacje

Ciasto czekoladowe z miodem - przepis

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Chleb z szafranem i miodem

Imbirowe ciastka z miodowo-cytrynowym lukrem

Ser Brie w cieście francuskim z dodatkiem miodu

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Pierniczki na miodzie

Ciasteczka imbirowe z miodem

Ogórki z miodem