Portal Pszczelarski

I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców "Przyroda-Las-Technologia"

Na obrazku powyżej podwójne logo I Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców "Przyroda-Las-Technologia". Źródło obrazka: https://sites.google.com/site/przyrodalastechnologia/home

konferencja pszczelarska wrzesień 2013 2013 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Konferencja Młodych Naukowców Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców Przyroda-Las-Technologia

W dniach 6-8 września 2013 r., na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców zatytułowana "Przyroda - Las - Technologia".

Konferencja skierowana jest do "Młodych Naukowców", tj. studentów II i III stopnia, podejmujących w swoich badaniach tematykę związaną z lasem. Celem spotkania było zachęcenie uczestników do dyskusji nad rezultatami ich dotychczasowej pracy oraz poznanie współczesnych trendów i technologii wykorzystywanych w badaniach związanych ze środowiskiem leśnym.

Organizatorzy zaplanowali dwa dni referatowe oraz sesję posterową. Wśród prelegentów drugiego dnia konferencji znaleźli się m.in. Emil M. Szymański oraz Marcin Balana, którzy m.in. wygłoszą przemówienie na temat: "Meaning of the protection bees in The Karkonosze National Park and The Białowieża National Park" (pol. "Znaczenie ochrony pszczół w Karkonoskim oraz Białowieskim Parku Narodowym"). Uczestnicy konferencji będą mieć możliwość zapoznania się z różnicami w podejściu do ochrony pszczół uskutecznianymi przez obydwa parki narodowe.

Komitet organizacyjny zapowiedział już organizację drugiej edycji konferencji, która wstępnie została zaplanowana na wrzesień 2014 r. Z całą pewnością informacje na ten temat będzie można znaleźć w dziale Wydarzenia pszczelarskie na Portalu Pszczelarskim.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1889

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Varroa destructor - cykl życiowy i rozwojowy

Charakterystyka rodzaju Varroa i opis gatunku Varroa destructor

Oddziaływanie Varroa destructor na rodzinę pszczelą

Magdalena Faltyn

Magdalena Faltyn

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniakrokusia.co.uk.

Na co dzień mama, której pasją jest gotowanie, czytanie książek oraz zwiedzanie ciekawych miejsc.

Marchewka z jabłkiem i miodem

Udka z kurczaka z ketchupem i miodem

Łosoś w musztardzie i miodzie

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Surówka z kiszonej kapusty z miodem i pomarańczą

Piernik sułtański

Chleb z szafranem i miodem