Portal Pszczelarski

Przedwylotkowy poławiacz pyłku - sprzęt pszczelarski

Poławiacz pyłku firmy Bzyki.com

sprzęt pszczelarski poławiacz pyłku pyłek pszczeli Bzyki.com

Poławiacz pyłku pszczelego na wylotek stanowi jeden z podstawowych produktów firmy Bzyki.com.

Pasuje do każdego ula, ponieważ posiada uniwersalne wymiary:

Wymiary: Poławiacz Pojemnik
Długość 41 cm 32 cm
Szerokość 10,5 cm 10 cm
Wysokość 16 cm  6 cm


Pojemnik poławiacza pyłku jest podbity siatką, co ma zapewnić lepszą wentylację. Daszek poławiacza wykonany jest ze sklejki, zaś pozostałe elementy z suchej sosny.

Płytkę poławiającą można w prosty sposób wyciągnąć, podobnie jak siatkę odgradzającą. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji gdy jest słaby oblot pszczół. 

Zdaniem producenta, który osobiście testował prezentowany poławiacz w swojej pasiece, płytka poławiająca jest wykorzystywana przy dużym oblocie w 100% gdyż pszczoły siadają na wylotku i chcąc wejść do ula wybierając najniższe oczka.

Poławiacz posiada osobny otwór dla trutni.

Więcej zdjęć przedwylotkowego poławiacza pyłku można znaleźć w Galerii.

Zobacz również:

Pyłek kwiatowy - skład, właściwości, stosowanie i dawkowanie

Pyłek kwiatowy a pyłek pszczeli

Metody poławiania pyłku pszczelego

Poławiacz pyłku

Poławiacz powałkowy – zalety i wady

Bzyki.com

Bzyki.com

Producent sprzętu pszczelarskiego

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 12797

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.