Portal Pszczelarski

Werner Gekeler - Pszczoły. Poradnik hodowcy. Wydanie 2024

książka pszczelarska Werner Gekeler

Pszczelarstwo to nie tylko pasja, ale i misja. "Pszczoły. Poradnik hodowcy" wydany przez Wydawnictwo RM to kompendium wiedzy, które z pewnością zainteresuje zarówno doświadczonych pszczelarzy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym fascynującym światem. Książka ta, wnikliwie i z dużą dozą fachowości, przybliża tematykę hodowli pszczół, ich życia w ulu oraz wyzwań, z jakimi pszczelarze mogą się mierzyć na co dzień. 

Autor - Werner Gekeler, dzieli się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale i praktycznymi poradami, które mogą znacząco ułatwić dbanie o zdrowie i dobrostan pszczół. Szczególny nacisk położony jest na profilaktykę i rozpoznawanie chorób pszczelich, co jest kluczowe dla utrzymania silnych i zdrowych kolonii. "Pszczoły. Poradnik hodowcy" to także źródło wiedzy o nowoczesnych metodach hodowli i zrównoważonym pszczelarstwie, które respektuje naturę i wspiera ochronę środowiska.

Książka "Pszczoły. Poradnik hodowcy" stanowi cenne źródło informacji, które pomoże czytelnikom nie tylko zrozumieć życie pszczół, ale i nauczyć się, jak najlepiej dbać o te niezwykłe owady. Niezależnie od tego, czy jest się doświadczonym pszczelarzem, czy dopiero rozważa się rozpoczęcie swojej przygody z pszczelarstwem, "Pszczoły. Poradnik hodowcy" z pewnością zasługuje na miejsce w bibliotece każdego pszczelarza i miłośnika pszczół.

Jako patron medialny, zachęcamy do zakupu tej publikacji i pogłębienia swojej wiedzy o pszczelarstwie. Odkryj tajniki skutecznej opieki nad pszczołami i przyczyń się do ochrony tych niezastąpionych owadów.

Książka będzie dostępna w przedsprzedaży od 1 marca 2024 r. na stronie Wydawnictwa RM: www.rm.com.pl

Fragment książki udostępniony przez wydawnictwo RM

Pszczoły. Poradnik Hodowcy, Werner Gekeler, fragment książki

Oficjalna okładka 5. wydania książki Werner Gekeler - Pszczoły. Poradnik hodowcy, Wydawnictwo RM

okładka książki Werner Gekeler Pszczoły. Poradnik hodowcy. wydanie 5

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 369

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Natura i Człowiek

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie

Zostań bohaterem pszczół