Portal Pszczelarski

Werner Gekeler - Pszczoły. Poradnik hodowcy. Wydanie 2024

książka pszczelarska Werner Gekeler

Pszczelarstwo to nie tylko pasja, ale i misja. "Pszczoły. Poradnik hodowcy" wydany przez Wydawnictwo RM to kompendium wiedzy, które z pewnością zainteresuje zarówno doświadczonych pszczelarzy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym fascynującym światem. Książka ta, wnikliwie i z dużą dozą fachowości, przybliża tematykę hodowli pszczół, ich życia w ulu oraz wyzwań, z jakimi pszczelarze mogą się mierzyć na co dzień. 

Autor - Werner Gekeler, dzieli się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale i praktycznymi poradami, które mogą znacząco ułatwić dbanie o zdrowie i dobrostan pszczół. Szczególny nacisk położony jest na profilaktykę i rozpoznawanie chorób pszczelich, co jest kluczowe dla utrzymania silnych i zdrowych kolonii. "Pszczoły. Poradnik hodowcy" to także źródło wiedzy o nowoczesnych metodach hodowli i zrównoważonym pszczelarstwie, które respektuje naturę i wspiera ochronę środowiska.

Książka "Pszczoły. Poradnik hodowcy" stanowi cenne źródło informacji, które pomoże czytelnikom nie tylko zrozumieć życie pszczół, ale i nauczyć się, jak najlepiej dbać o te niezwykłe owady. Niezależnie od tego, czy jest się doświadczonym pszczelarzem, czy dopiero rozważa się rozpoczęcie swojej przygody z pszczelarstwem, "Pszczoły. Poradnik hodowcy" z pewnością zasługuje na miejsce w bibliotece każdego pszczelarza i miłośnika pszczół.

Jako patron medialny, zachęcamy do zakupu tej publikacji i pogłębienia swojej wiedzy o pszczelarstwie. Odkryj tajniki skutecznej opieki nad pszczołami i przyczyń się do ochrony tych niezastąpionych owadów.

Książka będzie dostępna w przedsprzedaży od 1 marca 2024 r. na stronie Wydawnictwa RM: www.rm.com.pl

Fragment książki udostępniony przez wydawnictwo RM

Pszczoły. Poradnik Hodowcy, Werner Gekeler, fragment książki

Oficjalna okładka 5. wydania książki Werner Gekeler - Pszczoły. Poradnik hodowcy, Wydawnictwo RM

okładka książki Werner Gekeler Pszczoły. Poradnik hodowcy. wydanie 5

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 381

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Propolis - produkt pszczeli

Pszczelarz, a kto to taki?

Pyłek kwiatowy a pyłek pszczeli

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności