Portal Pszczelarski

Mieszkańcy z Lublina mogą wygrać hotele dla pszczół 2023

pszczelarstwo lubelskie konkurs pszczelarski hotel dla pszczół Wielki Dzień Pszczół

Z okazji Wielkiego Dnia Pszczół miasto Lublin organizuje konkurs na temat życia pszczół, w którym można wygrać jeden z 20 hoteli dla owadów, przeznaczonych do zamontowania w przydomowych ogródkach.

Lublin od dłuższego czasu wspiera rozwój pszczół i pszczelarzy na terenie miasta, inwestując nie tylko w zielone tereny, ale także w hotele dla pszczół, których aż 120 tylko w zeszłym roku miasto podarowało placówkom oświatowym, zarządcom nieruchomości oraz prywatnym właścicielom ogródków.

Od 24 lipca 2023 r. można zgłaszać swój udział w konkursie "Hotel dla pszczół". Wystarczy pod postem konkursowym, zamieszczonym na profilu Facebook „Miasto dla każdego” opublikować wierszyk, składający się z minimum 8 wersów na temat związany z ochroną pszczół w mieście. Autorzy 20 prac, które do 7 sierpnia do godziny 14-tej otrzymają najwięcej polubień, otrzymają hotele dla pszczół. W konkursie mogą wziąć udział osoby prywatne, zamieszkałe na terenie miasta Lublina oraz posiadające aktywne konto na Facebooku.

Netografia

spottedlublin.pl, Miasto przekaże mieszkańcom hotele dla pszczół. Weź udział w konkursie i wygraj hotel dla owadów z okazji Wielkiego Dnia Pszczół https://spottedlublin.pl/miasto-przekaze-mieszkancom-hotele-dla-pszczol-wez-udzial-w-konkursie-i-wygraj-hotel-dla-owadow-z-okazji-wielkiego-dnia-pszczol/ Data publikacji: 2023.07.24, data odczytu: 2023. 07.24.Liczba wyświetleń artykułu: 342

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Naleśniki w karmelizowanym sosie pomarańczowym z miodem

Racuchy z bananami i miodem

Naleśniki bananowe z miodem

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Ciasteczka lekko miodowe

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Żurawina z miodem i wanilią