Portal Pszczelarski

Pszczoły zaatakowały dwie osoby w Los Angeles 2023

pszczelarstwo na świecie pszczelarstwo w USA atak pszczół

W Los Angeles doszło do ataku pszczół. Jak można wywnioskować, rój okazał się wyjątkowo agresywny. Wedle podawanych informacji poszkodowane zostały dwie osoby, z czego jedna to policjant. Zresztą w sieci możemy znaleźć nagrania, na których widzimy zaatakowanie funkcjonariusza. 

To nietypowa zdarzenie oczywiście przełożyło się na chaos i panikę. Cała sytuacja miała miejsce w dzielnicy Encino. Owady mogły pochodzić z ula, który mieścił się w jednym z domów. Można podejrzewać, że w najbliższym czasie dowiemy się więcej informacji. Powagi temu wszystkiemu dodaje też fakt, że całą sprawą zajęła się specjalna firma. Krótko mówiąc, chodzi o ludzi, którzy spryskali całą okolicę specjalnym środkiem. Pojawiło się też ostrzeżenie ze strony straży pożarnej – apelowano, aby zostać w domu oraz zamknąć wszystkie okna i drzwi.

Pamiętajmy jednak o tym, że pszczoły są niezwykle ważne dla całego naszego ekosystemu. Nie znamy przyczyny tego, co się wydarzyło. Widzimy wyłącznie skutek.

Netografia

polsatnews.pl, USA: Atak pszczół w Los Angeles. Poszkodowane są dwie osoby, https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-05-16/usa-atak-pszczol-w-los-angeles-poszkodowane-sa-dwie-osoby/, Data publikacji: 2023.05.16, Data odczytu: 2023.05.19Liczba wyświetleń artykułu: 419

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek