Portal Pszczelarski

Pan Mazur - nowa marka produktów pszczelich

pszczelarstwo w Polsce Pan Mazur

Pszczelarze muszą nastawiać się na coraz większą konkurencję. Na rynku pojawiła się marka Pan Mazur. Co więcej, producent ten nawiązał współpracę z polskimi influencerami - informacja o nowej marce z pewnością dotarła więc do wielu ludzi.

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że nową markę znajdziemy w sieci GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI. W ofercie mamy dwa rodzaje wysokogatunkowych miodów Pan Mazur – wielokwiatowy i lipowy. Warto też pamiętać, że to dopiero początek. Tym samym nie można wykluczyć, że w przyszłości pojawią się inne smaki miodów. 

Za wsparcie sprzedaży odpowiadają kucharz Piotr Ogiński i Iluzjonista Y. Obaj panowie wykorzystują do tego celu konta w mediach społecznościowych. W publikacjach podkreśla się jakość, jak i to, że mowa o całkowicie naturalnych miodach pochodzących z Polski. Można też usłyszeć przepisy na dania z wykorzystaniem miodu. Gdyby kogoś interesowały ciekawostki, również nie ma powodów do narzekań. Kiedy miód się psuje? Ile miodu wytwarza jedna kolonia pszczół? To tylko niektóre z poruszonych w mediach społecznościowych kwestii. 

Warto też wiedzieć, że celem nowej marki jest wprowadzenie do sprzedaży miodów unikalnych. Ponadto nie chodzi tylko o koncentrowanie się na miodzie. Inne produkty także mają znaczenie! Ważne jest też to, że mówi się o chęci nawiązania współpracy z innymi sieciami detalicznymi. 

Za zarządzanie marką odpowiada spółka Płynne Złoto. Udziały w tej spółce ma giełdowa grupa M FOOD. Grupa ta zalicza się do głównych graczy na europejskim rynku obrotu miodem i produktami pszczelimi.

Netografia

dlahandlu.pl, Nowa marka na rynku miodów. Na razie w jednej sieci, https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-marka-na-rynku-miodow-na-razie-w-jednej-sieci,117308.html, Data publikacji: 2023.03.28, Data odczytu: 2023.04.04Liczba wyświetleń artykułu: 100

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Zielona sałata z dressingiem miodowo-musztardowym

Szaszłyki z marynatą miodową

Wiosenna sałata ze szpinakiem i winegretem czosnkowo-miodowym

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Właściwości i zastosowanie miodu

Skład miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu