Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Pan Mazur - nowa marka produktów pszczelich

pszczelarstwo w Polsce Pan Mazur

Pszczelarze muszą nastawiać się na coraz większą konkurencję. Na rynku pojawiła się marka Pan Mazur. Co więcej, producent ten nawiązał współpracę z polskimi influencerami - informacja o nowej marce z pewnością dotarła więc do wielu ludzi.

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że nową markę znajdziemy w sieci GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI. W ofercie mamy dwa rodzaje wysokogatunkowych miodów Pan Mazur – wielokwiatowy i lipowy. Warto też pamiętać, że to dopiero początek. Tym samym nie można wykluczyć, że w przyszłości pojawią się inne smaki miodów. 

Za wsparcie sprzedaży odpowiadają kucharz Piotr Ogiński i Iluzjonista Y. Obaj panowie wykorzystują do tego celu konta w mediach społecznościowych. W publikacjach podkreśla się jakość, jak i to, że mowa o całkowicie naturalnych miodach pochodzących z Polski. Można też usłyszeć przepisy na dania z wykorzystaniem miodu. Gdyby kogoś interesowały ciekawostki, również nie ma powodów do narzekań. Kiedy miód się psuje? Ile miodu wytwarza jedna kolonia pszczół? To tylko niektóre z poruszonych w mediach społecznościowych kwestii. 

Warto też wiedzieć, że celem nowej marki jest wprowadzenie do sprzedaży miodów unikalnych. Ponadto nie chodzi tylko o koncentrowanie się na miodzie. Inne produkty także mają znaczenie! Ważne jest też to, że mówi się o chęci nawiązania współpracy z innymi sieciami detalicznymi. 

Za zarządzanie marką odpowiada spółka Płynne Złoto. Udziały w tej spółce ma giełdowa grupa M FOOD. Grupa ta zalicza się do głównych graczy na europejskim rynku obrotu miodem i produktami pszczelimi.

Netografia

dlahandlu.pl, Nowa marka na rynku miodów. Na razie w jednej sieci, https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-marka-na-rynku-miodow-na-razie-w-jednej-sieci,117308.html, Data publikacji: 2023.03.28, Data odczytu: 2023.04.04Liczba wyświetleń artykułu: 215

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 2.

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 2.

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Propolis - produkt pszczeli

Miód - produkt pszczeli

Smotrawa okazała - roślina miododajna

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Wieprzowe polędwiczki miodowo-musztardowe

Filet limonkowo-miodowy z ziołami

Marlenka - ciasto z miodem

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.