Portal Pszczelarski

Jarmark Wielkanocny w Białymstoku 2023 Nie zabraknie miodów!

pszczelarstwo podlaskie

Wielkanoc raczej nie kojarzy się z ulami, pszczołami czy miodami, ale czy to wszystko jest bez znaczenia? Nic bardziej mylnego. Gdyby jednak ktoś miał wątpliwości, warto odwiedzić Jarmark Wielkanocny w Białymstoku.

1 kwietnia 2023 roku to data, kiedy rozpoczęto Jarmark Wielkanocny przed Ratuszem w Białymstoku. Jarmark ten potrwa do 7 kwietnia do godziny 17:00. Oferta czeka codziennie od 10:00 do 17:00. Jarmark Wielkanocny to szansa na wspieranie lokalnych producentów miodów, ale i nie tylko. Poza miodami będzie można nabyć także wypieki świąteczne, ozdoby, palmy wielkanocne i słodkie przekąski. Dla każdego, znajdzie się coś dobrego.

Netografia

bialystokonline.pl, Pysznie i tradycyjnie. Jarmark Wielkanocny przed Ratuszem potrwa tydzień [ZDJĘCIA], https://www.bialystokonline.pl/pysznie-i-tradycyjnie-jarmark-wielkanocny-przed-ratuszem-potrwa-tydzien-zdjecia,artykul,135405,2,1.html, Data publikacji: 2023.04.01, Data odczytu: 2023.04.03
bialystok.tvp.pl, Jarmark Wielkanocny, https://bialystok.tvp.pl/68907256/jarmark-wielkanocny, Data publikacji: 2023.04.01, Data odczytu: 2023.04.03Liczba wyświetleń artykułu: 433

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Pszczoły w szkole w czerwcu

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Szkolny Dzień Pszczoły

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie