Portal Pszczelarski

Certyfikat Nadnotecka Marka dla pasieki Rolbieckich 2023

pszczelarstwo wielkopolskie Nadnotecka Marka

Miód i produkty z pasieki Rolbieckich zostały docenione! Wszystkie propozycje otrzymały certyfikat "Nadnotecka marka". Certyfikat ten otrzymały także powidła koprowe, za które odpowiada Koło Gospodyń Wiejskich "Włościanki". 

Nie tylko wyróżnienie

Otrzymanie certyfikatu "Nadnotecka Marka" to rzecz jasna ogromne wyróżnienie, ale dobrze też spojrzeć na coś jeszcze. Krótko mówiąc, możemy rozmawiać o swojego rodzaju identyfikacji z regionem. W każdym razie taki głos płynie ze strony Gminy Białośliwie. 

Z drugiej strony białośliwskie miody cieszą się popularnością nie tylko w najbliższym otoczeniu. Możemy wręcz mówić o popularności, która wykracza poza granice kraju. To pokazuje, że nad walorami smakowymi nawet nie należy się zastanawiać. Jakość gwarantowana.

Oczywiście trzeba też pamiętać o tym, że za końcowym efektem skrywa się niezwykle ciężka praca. Bez pracy nie można myśleć o odnoszeniu sukcesów. Przyznane wyróżnienia to też świetny przykład tego, że sukces można odnieść w każdym zakątku kraju.

Za projekt "Nadnotecka Marka" odpowiada Związek Miast i Gmin Nadnoteckich w Nakle nad Notecią.

Bibliografia

faktypilskie.pl, Certyfikat dla miodów i powideł z Białośliwia, https://faktypilskie.pl/pl/19_wiadomosci-z-regionu/634_bialosliwie/25110_certyfikat-dla-miodow-i-powidel-z-bialosliwia.html, Data publikacji: 2023.03.24, Data odczytu: 2023.03.31Liczba wyświetleń artykułu: 264

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Lekka sałatka z miodowym dressingiem

Grillowana karkówka miodowa

Kaczka pieczona z miodem, jabłkami i żurawiną

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

Projekt Bartnik i polskie więziennictwo

Konferencja Współczesne Uwarunkowania Zarządzania Środowiskiem

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Zostań bohaterem pszczół

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie

Pszczoły i pszczelarstwo trzech kontynentów - zaproszenie na wykład

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Sfermentowany miód pszczeli

Główne pożytki pszczele

Ramka hoffmanowska