Portal Pszczelarski

Certyfikat Nadnotecka Marka dla pasieki Rolbieckich 2023

pszczelarstwo wielkopolskie Nadnotecka Marka

Miód i produkty z pasieki Rolbieckich zostały docenione! Wszystkie propozycje otrzymały certyfikat "Nadnotecka marka". Certyfikat ten otrzymały także powidła koprowe, za które odpowiada Koło Gospodyń Wiejskich "Włościanki". 

Nie tylko wyróżnienie

Otrzymanie certyfikatu "Nadnotecka Marka" to rzecz jasna ogromne wyróżnienie, ale dobrze też spojrzeć na coś jeszcze. Krótko mówiąc, możemy rozmawiać o swojego rodzaju identyfikacji z regionem. W każdym razie taki głos płynie ze strony Gminy Białośliwie. 

Z drugiej strony białośliwskie miody cieszą się popularnością nie tylko w najbliższym otoczeniu. Możemy wręcz mówić o popularności, która wykracza poza granice kraju. To pokazuje, że nad walorami smakowymi nawet nie należy się zastanawiać. Jakość gwarantowana.

Oczywiście trzeba też pamiętać o tym, że za końcowym efektem skrywa się niezwykle ciężka praca. Bez pracy nie można myśleć o odnoszeniu sukcesów. Przyznane wyróżnienia to też świetny przykład tego, że sukces można odnieść w każdym zakątku kraju.

Za projekt "Nadnotecka Marka" odpowiada Związek Miast i Gmin Nadnoteckich w Nakle nad Notecią.

Bibliografia

faktypilskie.pl, Certyfikat dla miodów i powideł z Białośliwia, https://faktypilskie.pl/pl/19_wiadomosci-z-regionu/634_bialosliwie/25110_certyfikat-dla-miodow-i-powidel-z-bialosliwia.html, Data publikacji: 2023.03.24, Data odczytu: 2023.03.31Liczba wyświetleń artykułu: 279

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Wiktoria Bajek

Wiktoria Bajek

Autorka tekstów

Studentka pedagogiki o specjalności resocjalizacja. Na co dzień pasjonatka pszczół miodnych i nie tylko. Szczególnie zainteresowana warunkami optymalnymi dla bytowania i rozwoju pszczół. Pasjonatka przyrody i długich spacerów.

Poliuretan czy drewno - który materiał lepszy na ul?

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Zadrzechnia fioletowa (Xylocopa violacea L.) - pszczoła samotnica

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie

Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Natura i Człowiek

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku