Portal Pszczelarski

Uloterapia dla kuracjuszy z Latoszyna Zdroju 2023

pszczelarstwo podkarpackie powietrze ulowe uloterapia

Pszczoły to owady, o których bardzo często rozmawia się w kręgach pszczelarzy. Ci wiedzą, że pszczoły mają wyjątkową moc. Wiedzą również o tym kuracjusze z Latoszyna Zdroju.

Domek z leczniczymi pszczołami

O opiece nad kuracjuszami w Latoszynie Zdroju moglibyśmy dyskutować długo, ale w tym momencie skoncentrujemy się jedynie na domku z pszczołami. Krótko mówiąc, chodzi o inhalacje powietrzem z ula. 

Na stronie uzdrowiska możemy przeczytać o tym, że powietrze wprost z ula to wyjątkowe właściwości i cudowny zapach. Mikrowibracja i biopole to gwarancja niezwykłego działania leczniczego. Oczywiście trzeba jednak uwzględniać, że w każdej sytuacji powinno się postępować z głową. Mowa o doskonałej profilaktyce i sposobie na rewitalizację organizmu. Poza tym korzystanie z uloterapii wymaga dostosowania się do określonych zasad. 

Podczas korzystania z tej formy terapii należy zachować ciszę i spokój. Ważne jest też to, żeby w przygotowanym domku przebywać przez odpowiedni czas. Co więcej, w tej kwestii mamy sporą elastyczność. W "ulodomku" można przebywać nawet do 8-12 godzin! Minimum to 10 minut. Kuracjusze muszą też pamiętać o tym, że przed terapią należy pozbyć się wszelkich urządzeń elektrycznych.

Bibliografia

debica.tv, Ulodomek – wyjątkowa moc pszczół, https://debica.tv/ulodomek-wyjatkowa-moc-pszczol/, Data publikacji: 2023.03.27, Data odczytu: 2023.03.29Liczba wyświetleń artykułu: 163

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Kruidnoten - holenderskie ekspresowe pierniczki z miodem

Kurczak teriyaki z miodem

Ogórki z miodem

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności