Portal Pszczelarski

Awaria serwera

Źródło obrazka: e-lubon.pl/sites/default/files/uwaga-awaria_4093.jpg

awaria

Drodzy Użytkownicy Portalu Pszczelarskiego!

Jak pewnie zdążyliście zauważyć w dniu dzisiejszym nie wyświetlały się artykuły z wczoraj i z dzisiaj. Strona wyglądała przez to jakby była opuszczona.

Cała wina leży niestety po stronie dostawcy usługi hostingowej, którego akurat dzisiejszej nocy (ok 4:20) serwery miały awarię. To spowodowało, że nie udało się na czas wykonać kopii zapasowej czego skutkiem jest fakt, że utraciliśmy wszystkie dane z 1 stycznia (cały dzień) i 2 stycznia (do czasu awarii).

W tym momencie zwracam się z uprzejmą prośbą do osób:
- które w dniu wczorajszym dokonały rejestracji, o ponowne założenie konta,
- których komentarze do artykułów oraz tematy i posty na forum nie wyświetlają się, o ponowne ich dodanie,
- które zauważą jakieś nieaktywne linki, błędy, itd. do zgłaszania ich w drodze mailowej: redakcja@portalpszczelarski.pl

Przepraszamy Was wszystkich razem i każdego z osobna! Mamy nadzieję, że taka sytuacja się szybko nie powtórzy.

A w tym momencie zapraszamy do lektury artykułów, które miały pojawić z samego rana!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2533

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2014-01-02 22:06:44

Ważne, że już wszystko w porządku!

Lukasz_Baniak

2014-01-03 10:55:29

Przykra sprawa... Dobrze, że działacie dalej!

michal1972

2014-01-04 12:07:39

Zdziwiłem się, że na stronie nic się nie działo i część moich wypowiedzi zniknęła z Waszego forum. Dobrze, że znalazłem informację o tym zdarzeniu na profilu facebookowym. Odbudujcie szybko to co straciliście! Jak mogę jakoś pomóc to proszę napiszcie do mnie!

emil

2014-01-04 20:20:00

Na szczęście szybko opanowaliśmy sytuację. Mamy nadzieję, że "psikus" na nowy rok, to dobry znak i już wszystko będzie funkcjonować jak należy.

eryk16

2014-01-05 10:11:29

Każdemu się może zdarzyć. Nie ma co rozpaczać!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.