Portal Pszczelarski

XX Krajowa Konferencja Pszczelarska w Częstochowie

Na obrazku informacja dot. XX Krajowej Konferencji Pszczelarskiej w Częstochowie. Projekt własny.

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska grudzień 2014 2014 Częstochowa Jasna Góra Krajowa Konferencja Pszczelarska Krajowa Konferencja Pszczelarska w Częstochowie Pielgrzymka Pszczelarzy na Jasną Górę Pielgrzymka Pszczelarzy Grzegorz Boski Tadeusz Sabat Andrzej Adamczyk Arkadiusz Kapliński Aleksandra Hajdo Elżbieta Hajnos Aleksander Kapliński Anna Bednarska

Jubileuszowo, bo po raz 20. odbędzie się Krajowa Konferencja Pszczelarska w Częstochowie. Tradycyjnie, bo towarzyszyć będzie XXVI Ogólnopolskiej Pielgrzymce Pszczelarzy na Jasną Górę.

Tegoroczna konferencja pszczelarska jest zatytułowana: Apiterapia a zdrowie człowieka.

Program XX Krajowej Konferencji Pszczelarskiej w Częstochowie:

6. grudzień 2014 r. (sobota)

10:00 - 11:00 - Rejestracja uczestników

11:00 - 11:20 - Otwarcie konferencji i powitanie zaproszonych gości:  Grzegorz Boski (Dyrektor Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie), Tadeusz Sabat (Prezydent Polskiego Związku Pszczelarskiego w Warszawie), Andrzej Adamczyk (prowadzący konferencję, Wiceprezes Regionalnego Związku Pszczelarzy w Częstochowie), dr n. med. Arkadiusz Kapliński (moderator konferencji, Warszawski Uniwersytet Medyczny)

11:20 - 13:00 - Wykłady część 1

dr n. med. Arkadiusz Kapliński - "Miody odmianowe i inne produkty pszczele w nowoczesnej profilaktyce zdrowia"

lek. Aleksandra Hajdo - "Zapobieganie i leczenie chorób jamy ustnej z wykorzystaniem produktów pszczelich"

13:00 - 14:15 - Przerwa

14:15 - 16:30 - Wykłady część 2

dr n. med. Arkadiusz Kapliński, mgr Elżbieta Hajnos - "Apiterapia w praktyce ginekologiczno – położniczej"

Aleksander Kapliński, mgr Anna Bednarska - "Miód i produkty pszczele w żywieniu młodzieży w okresie dojrzewania"

dr n. med. Arkadiusz Kapliński "Lecznicze i odżywcze właściwości pyłku kwiatowego i pierzgi"

16:30 - Zakończenie XX Krajowej Konferencji Pszczelarskiej w Częstochowie


Udział w konferencji jest bezpłatny. Każdy z uczestników konferencji otrzyma materiały konferencyjne.

Informacji na temat konferencji udzielają organizatorzy:
Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, tel. 34 37 70 108 e-mail: Barbara.Czarnecka@odr.net.pl
Regionalny Związek Pszczelarzy w Częstochowie,  tel. 34 36 57 439 e-mail: rzpcz@interia.pl

Zobacz również:

XXV Ogólnopolska Pielgrzymka Pszczelarzy na Jasną Górę

XIX Krajowa Konferencja Pszczelarska w Częstochowie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3375

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.