Portal Pszczelarski

XXVI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

wydarzenia pszczelarskie konferencja pszczelarska luty 2022 2022 Karniowice XXVI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie Dominik Pasek Wojciech Spisak Przemysław Szeliga Małgorzata Bieńkowska

Dyrektor Małopolskiego Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Karniowicach oraz Prezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w XXVI Wojewódzkiej Konferencji Pszczelarskiej w Karniowicach. Tematem przewodnim konferencji, która odbędzie się 12. lutego 2022 r. o godzinie 9:00 w siedzibe MODR w Karniowicach, będzie: "Aktualne możliwości skutecznej walki z warrozą".

Program wydarzenia pszczelarskiego pt. "XXVI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach":

9:00-9:15 - Powitanie gości i otwarcie konferencji (organizator: Dominik Pasek, Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach; współorganizator: Wojciech Spisak, Prezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie

9:15-9:45 - Wystąpienia gości

9:45-10:15 - Prezentacja pasiek uczestniczących w Małopolskim Konkursie Pasiek w roku 2021 oraz ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom 

10:15-10:30 - Przerwa kawowa

10:30-12:00 - mgr Przemysław Szeliga (Prezes Zarządu Zrzeszenia Pszczelarzy Krakowskich) - "Pszczoły odporne na warrozę - fakty, mity, marketing, nadzieja i przyszłość" 

12:00-12:15 - Przewa kawowa

12:15-13:45 - dr hab., prof. IO Małgorzata Bieńkowska (Kierownik Zakładu Pszczelnictwa w Puławach, IO w Skierniewicach) - "Walka z warrozą przy ograniczeniu stosowania chemizacji w pasiekach" 

13:45-14:45 - Dyskusja

14:45 - Oficjalne zakończenie konferencji

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Rejestracja uczestników następuje na podstawie przesłania wypełnionej, podpisanej i przesłanej na adres: dawid.madej@modr.pl karty zgłoszenia udziału do dnia 1 lutego 2022 r.

Karta udziału w konferencji do pobrania w tym miejscu: Karta udziału w XXVI Wojewódzkiej Konferencji Pszczelarskiej w Karniowicach oraz RODO dla uczestników konferencji

Konferencja odbędzie się w formie zdalnej (online). O szczegółach zostaną poinformowani wyłącznie zarejestrowani użytkownicy.

XXVI Województwa Konferencja Pszczelarska w Karniowicach 2022

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 958

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Wiosenna sałata ze szpinakiem i winegretem czosnkowo-miodowym

Skrzydełka z miodem i chili

Zielona sałata z dressingiem miodowo-musztardowym

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

Konferencja Współczesne Uwarunkowania Zarządzania Środowiskiem

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower! w Polsce i za granicą

O co chodzi w BeePower!?

BeePower – Be or not to be, depends on a bee!

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych