Portal Pszczelarski

XXVI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

wydarzenia pszczelarskie konferencja pszczelarska luty 2022 2022 Karniowice XXVI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie Dominik Pasek Wojciech Spisak Przemysław Szeliga Małgorzata Bieńkowska

Dyrektor Małopolskiego Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Karniowicach oraz Prezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w XXVI Wojewódzkiej Konferencji Pszczelarskiej w Karniowicach. Tematem przewodnim konferencji, która odbędzie się 12. lutego 2022 r. o godzinie 9:00 w siedzibe MODR w Karniowicach, będzie: "Aktualne możliwości skutecznej walki z warrozą".

Program wydarzenia pszczelarskiego pt. "XXVI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach":

9:00-9:15 - Powitanie gości i otwarcie konferencji (organizator: Dominik Pasek, Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach; współorganizator: Wojciech Spisak, Prezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie

9:15-9:45 - Wystąpienia gości

9:45-10:15 - Prezentacja pasiek uczestniczących w Małopolskim Konkursie Pasiek w roku 2021 oraz ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom 

10:15-10:30 - Przerwa kawowa

10:30-12:00 - mgr Przemysław Szeliga (Prezes Zarządu Zrzeszenia Pszczelarzy Krakowskich) - "Pszczoły odporne na warrozę - fakty, mity, marketing, nadzieja i przyszłość" 

12:00-12:15 - Przewa kawowa

12:15-13:45 - dr hab., prof. IO Małgorzata Bieńkowska (Kierownik Zakładu Pszczelnictwa w Puławach, IO w Skierniewicach) - "Walka z warrozą przy ograniczeniu stosowania chemizacji w pasiekach" 

13:45-14:45 - Dyskusja

14:45 - Oficjalne zakończenie konferencji

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Rejestracja uczestników następuje na podstawie przesłania wypełnionej, podpisanej i przesłanej na adres: dawid.madej@modr.pl karty zgłoszenia udziału do dnia 1 lutego 2022 r.

Karta udziału w konferencji do pobrania w tym miejscu: Karta udziału w XXVI Wojewódzkiej Konferencji Pszczelarskiej w Karniowicach oraz RODO dla uczestników konferencji

Konferencja odbędzie się w formie zdalnej (online). O szczegółach zostaną poinformowani wyłącznie zarejestrowani użytkownicy.

XXVI Województwa Konferencja Pszczelarska w Karniowicach 2022

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1253

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Wigilijne łazanki na bogato

Bigos staropolski na winie z miodem

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Magdalena Faltyn

Magdalena Faltyn

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniakrokusia.co.uk.

Na co dzień mama, której pasją jest gotowanie, czytanie książek oraz zwiedzanie ciekawych miejsc.

Kurczak w sosie miodowo-musztardowym z nutką chili

Koktajl z mango i ananasa z mlekiem kokosowym

Udka z kurczaka z ketchupem i miodem

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Kontrola jakości miodu

Skład miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu