Portal Pszczelarski

Ogromne gniazdo pszczół odkryte za ścianą łazienki w domu na Florydzie 2021

pszczelarstwo na świecie pszczelarstwo w USA gniazdo pszczół

Ponad 3 miliony użytkowników serwisu TikTok obejrzało nagranie z jednego z domów na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Znaleziono tu potężne, ponad dwumetrowe gniazdo pszczół. Owady zadomowiły się za ścianą łazienki. 

Film został wyemitowany na profilu "howsyourdayhoney3" na TikToku, obserwowanym przez ponad 800 tysięcy osób. Prowadzi je Amerykanka Elisha Bixler, która zajmuje się usuwaniem pszczelich gniazd, a także opieką nad tymi owadami. Jej działalność cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników, ale to jej najnowszy materiał stał się prawdziwym hitem w sieci.

Nagranie zostało wykonane w domu jednorodzinnym pewnej pary, która wezwały Elish Bixler na pomoc. Zaniepokojenie mieszkańców budynku wzbudziły odgłosy bzyczenia za ścianą łazienki. Nie spodziewali się jednak, że po ściągnięciu kafelek ujrzą liczące ponad 210 centymetrów wysokości gniazdo pszczół.

Na filmie można było zobaczyć, jak specjalistka wyciąga stworzone przez owady potężne płaty miodu. Autorka nagrania pokazała także cały proces przenoszenia gniazda: od rozebrania ściany, przez umieszczenie królowej w specjalnej klatce po usunięcie elementów dzikiego pszczelego domu.Liczba wyświetleń artykułu: 100

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.