Portal Pszczelarski

Rzeszów dołącza do grona miast przyjaznych pszczołom 2021

pszczelarstwo podkarpackie miasto przyjazne pszczołom pszczelarstwo miejskie

Rzeszów, wraz z miastami partnerskimi: węgierskim Nyiregyhaza i słowackimi Koszycami i Stropkovem, dołączył do międzynarodowego projektu, promującego w społeczeństwie postawy przyjazne pszczołom.

Projekt zakłada pomoc dla dzikich zapylaczy i ma promować działania, których wykonanie będzie możliwe przez praktycznie każdego, bez konieczności udziału profesjonalnych pszczelarzy. Jak przekazał mediom Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa, do końca maja 2022 roku w stolicy województwa podkarpackiego zostaną przeprowadzane lekcje o pszczołach w szkołach podstawowych, zamontowane domki dla pszczół murarek ogrodowych, stworzone edukacyjne filmy oraz opublikowane posty na temat tych owadów w mediach społecznościowych. Na specjalnie założonym na tę okoliczność profilu na Facebooku: Bee Friendly można na bieżąco śledzić realizowane działania. 

Koordynacją projektu zajmuje się Wydział Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa. Wsparcia finansowego przedsięwzięciu udzielił Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.Liczba wyświetleń artykułu: 38

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.