Portal Pszczelarski

Wieczka pszczelarskie - jakie są najpopularniejsze wzory?

wieczka pszczelarskie wieczka na słoiki nakrętki M.M Opakowania Szklane

Niby nic, a jednak wyborowi wieczka warto by było poświęcić trochę więcej uwagi. W końcu dobrze wiemy, że nie liczy się wyłącznie wnętrze, ale także opakowanie. Jeśli więc wybraliście już słoki, w które będziecie rozlewać swój miód, to pozostała jeszcze kwestia wyboru odpowiedniego wieczka. To, że słoiki są transparentne i produkt widać już przed otwarciem, tylko potwierdza to, że warto zadbać o dobre wieczko. Takie wieczko pszczelarskie może być atrakcyjnym finiszem dla całego produktu. Jakie są więc najpopularniejsze wieczka pszczelarskie i jak je wybrać Odpowiadamy. 

Nadaj wyjątkowy charakter swojemu produktowi

Wieczka występują w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych, dlatego z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Mogą one być ciekawym elementem dekoracyjnym, zwłaszcza dla słoików, które przeznaczone są na opakowania prezentowe. Wieczka białe, złote, w kratkę czy w końcu z pszczelarskimi nadrukami. Wybór jest ogromny - wszystko zależy od tego, jaki efekt chcecie uzyskać. Nikt nie powiedział, że słoiki na miód muszą mieć koniecznie wieczko z pszczelarskim nadrukiem. Dobrze prezentują się także wieczka z nadrukiem kratki czy po prostu gładkie wieczka, na które można nakleić na przykład swoją naklejkę. Drobne detale, a mają naprawdę duże znaczenie! 

Wieczka pszczelarskie - zakręć się wokół swojego miodu

Najpopularniejszym wyborem pszczelarzy są jednak wieczka z nadrukiem pszczelarskim. Plastry miodu, Kubuś Puchatek, zapylająca pszczoła czy wiele, wiele innych. Tak naprawdę bardzo często pojawiają się aktualizacje wzorów wieczek pszczelarskich, z których możecie wybierać. Decydując się na takie wieczko tworzycie spójny produkt - wystarczy dodać wtedy estetyczną etykietę na słoik i gotowe. Uwierzcie, że konsumenci zwracają uwagę na takie szczegóły. Jeśli oferujecie też miody w słoikach na prezenty, to szczególnie wtedy warto zadbać o estetykę produktu. 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar wieczka?

Każdy rozmiar słoika posiada dedykowane dla niego wieczko, np. FI 82 czy FI 66. Kupując dany słoik, warto po prostu poprosić o pasujące do niego wieczko. Wtedy też możecie wybrać wzór, który występuje w danym rozmiarze. Przeglądając produkty na stronach znajdziecie też zwykle legendę, jaki rozmiar wieczka pasuje do danego słoika. Najczęściej wieczka pakowane są w kartonach w ilościach hurtowych, ale w przypadku produkcji miodu to zaleta, gdyż w niższej cenie można kupić pasujące do słoika nakrętki.

Jak uatrakcyjnić wygląd produktu?

Słoiki na miód są bardzo prostym opakowaniem, ale to przede wszystkim ich zaleta. Dzięki transparentnemu surowcowi możemy zobaczyć słodki miód, który kusi już nasze kubki smakowe. Warto jednak podkręcić wygląd opakowania dodając właśnie jakiś kolorowy element. Tym elementem najczęściej jest wieczko. Nakrętki z nadrukiem w kratkę, na przykład, nadają sielskiego klimatu i wyglądają niczym ze spiżarni mamy. Na gładkich wieczkach natomiast można nakleić swoje logo, co też będzie dobrym posunięciem. No i oczywiście są też wieczka pszczelarskie, które już same w sobie robią robotę. 

Gdzie kupić wieczka pszczelarskie?

Wieczka pszczelarskie najlepiej zamawiać już przy kupnie słoików. Wtedy nie będziecie musieli się martwić, że przychodzi moment rozlewania miodu, a Wy nie macie nakrętek. Kupno wieczek pszczelarskich w ilościach hurtowych pozwoli też trochę zaoszczędzić. Jeśli szukacie odpowiednich wieczek pszczelarskich, to koniecznie zobaczcie nasze nakrętki i dorzućcie je do swojego zamówienia słoików w naszej firmie M.M Opakowania Szklane.

M.M Opakowania Szklane

Polski producent opakowań szklanych

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 305

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.