Portal Pszczelarski

Pszczele sploty - warsztaty wyplatania słomianych uli 2021

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie wrzesień 2021 2021 Wilanów kószka ul słomiany

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie wraz z Z Ula fanty oraz Portalem Pszczelarskim serdecznie zapraszają na warsztaty wyplatania słomianych uli pszczelich, tj. kószek. Te odbędą się w dniach 11-12 września 2021 r. (9:30-14:00) w pasiece Ule Króla przy ul. S.K. Potockiego 11 w Wilanowie.

Podczas warsztatów można będzie:

  • nauczyć się wyplatać słomiane ule (kószki),
  • wykonać własnoręcznie kószkę, którą będzie można zabrać do domu,
  • zdobyć odpowiednią wiedzę o pszczelarstwie tradycyjnym.

Podczas warsztatów pt. "Pszczele sploty" organizator zapewni materiały do wyrobu kószki: żytnią słomę starej odmiany oraz taśmy wiklinowe. W czasie prac uczestnicy używać będą specjalnych igieł do szycia słomy.

Udział w warsztatach jest odpłatny i wynosi 300 zł za dwa spotkania (11.09.2021 i 12.09.2021). Bilety dostępne są w kasie muzeum oraz online.

Kontakt z organizatorem:

Piotr Zwierzchowski
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
e-mail: pzwierzchowski@muzeum-wilanow.pl

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 670

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.