Portal Pszczelarski

O pszczelarstwie w Natura OBIEKTYWnie 2021

Informacja prasowa z dnia 2021.07.01 TV Trwam Marketing

program pszczelarski natura obiektywnie w krainie pszczół tv trwam

Bez pszczół nie ma życia. Pszczoły to aktualnie najbardziej potrzebne zwierzęta na naszej planecie. Bez ich pracy nie będzie roślin, owoców, warzyw. Niestety życie pszczół jest coraz bardziej zagrożone, a ich populacja na świecie zmniejsza się drastycznie z roku na rok. W następnym odcinku "Natura OBIEKTYWnie" przenosimy się od Wielkopolski, w okolice Wrześni, do "Leśnej Pasieki" Macieja.

Maciej jest nadleśniczym Nadleśnictwa Konstantynowo, a w wolnych chwilach razem z 3 synami: Tytusem, Karolem i najmłodszym Jędrkiem oddaje się swojej wielkiej pasji jaką jest pszczelarstwo. Maciej zaprezentuje nam lokalny rodzaj ula "Ul Wielkopolski" oraz podstawowe narzędzia i akcesoria pszczelarskie. Razem z synami pokaże nam proces przygotowania i dokładania ramek, poszerzania gniazd. 

Pszczelarstwo to piękne wielkowiekowe rzemiosło, to tradycja przekazywana w rodzinach z pokolenia na pokolenie. Takie działanie u podstaw jak w przypadku Macieja i jego synów ma kolosalne znaczenie dla przyszłości Polski i Świata. 

Premiera programu "Natura OBIEKTYWnie" z odcinkiem pt. "W krainie pszczół" w poniedziałek, 12 lipca 2021 r. o godzinie 17:30 w Telewizji Trwam.

Zobacz zwiastun!Liczba wyświetleń artykułu: 160

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.