Portal Pszczelarski

II Kiermasz Miodu i Roślin Miododajnych Tychy 2021

wydarzenie pszczelarskie kiermasz pszczelarski targi pszczelarskie sierpień 2021 2021 II Kiermasz Miodu i Roślin Miododajnych Tychy 2021

Zapraszamy na II kiermasz miodu i roślin miododajnych 6 i 7 sierpnia 2021 roku na Tyskich Halach Targowych (Tychy, woj. śląskie)

Data drugiej edycji kiermaszu miodu związana jest z Wielkim Dniem Pszczoły przypadającym właśnie w sierpniu.

Na kiermaszu będą dostępne:

  • miody, 
  • produkty pszczele, 
  • artykuły dla pszczelarzy, 
  • pyłki, 
  • propolis, 
  • kosmetyki na bazie miodu, 
  • drzewka i nasiona roślin miododajnych, 
  • warsztaty edukacyjne poprawiające wiedzę na temat świata pszczół, 
  • dla najmłodszych mobilna pasieka edukacyjna z pszczołami.

Kiermaszowi będzie towarzyszył konkurs, a w nim do wygrania domek dla dzikich zapylaczy!

Kiermasz odbędzie się na świeżym powietrzu na terenie Tyskich Hal Targowych przy al. M. Piłsudskiego 8 w drewnianych domkach jarmarkowych w dniach 6 i 7 sierpnia 2021r. 

Do zobaczenia!

Chcesz zostać Wystawcą na II kiermaszu miodu, zaprezentować swoje produkty ze sprzedażą?

A może chcesz zareklamować swoje produkty i usługi na kiermaszu? Wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce już dziś! Czekamy na Ciebie! Napisz do nas:



Liczba wyświetleń artykułu: 1749

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.