Portal Pszczelarski

Dominikanin niesie cały rój pszczół na swojej ręce 2021

pszczelarstwo na świecie pszczelarstwo na Dominikanie rój pszczół

W Internecie furorę film jak nastoletni Dominikanin spaceruje po mieście z rojem pszczół, który oblepił jego lewą rękę. Zdumionym takim widokiem przechodniom mężczyzna tłumaczył, że w ten oryginalny sposób odprowadza pszczoły do ula.

Do tego niezwykłego wydarzenia doszło w niesprecyzowanym mieście na Dominikanie. Pszczoły zajęły niemal całą lewą rękę nastolatka, tworząc coś w rodzaju żywego rękawa. Nagrywający tę scenę mężczyzna spytał chłopaka, czy nie został użądlony. Na to nastolatek odrzekł, że pszczoły "znają swojego właściciela".

Chłopak wyjaśnił również, że niesie pszczoły do ula. Owady oblepiły jego rękę, gdyż w dłoni trzyma cały czas królową, a zabranie najważniejszej pszczoły spowodowało natychmiastową reakcję pozostałych.

Internauci porównują Dominikańczyka do bohaterów filmów czy komiksów. Jednocześnie nie mogą się nadziwić, że nastolatek nie został ani razy użądlony, zwłaszcza, że już samo pochwycenie królowej wiąże się z potężny ryzykiem. Najczęściej padają sugestie, że nie jest to pierwszy tak niezwykły transport roju pszczół w jego wykonaniu i być może chłopak ma już wyższy próg odporności na ból spowodowany ukłuciem pszczelim żądłem.Liczba wyświetleń artykułu: 744

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.