Portal Pszczelarski

Nestlé rusza z kampanią Ratuj Pszczoły 2021

pszczelarstwo w Polsce akcja pszczelarska Nestle Ratuj Pszczoły

Polskie przedstawicielstwo znanej m.in. z produkcji płatków śniadaniowych firmy Nestlé (Cereal Partners Poland Toruń-Pacific) rozpoczyna kampanię "Ratuj Pszczoły". Do 30 kwietnia 2021 roku osoby, które kupią jeden z promocyjnych produktów będą mogły otrzymać darmową saszetkę z roślinami miododajnymi.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat i kupiły opakowanie płatków śniadaniowych Nestlé objętych promocją, czyli Nestlé CORN FLAKES, Nestlé CORN FLAKES Miód i Orzeszki, Nestlé CORN FLAKES Choco, Nestlé KANGUS, Nestlé HONEY CHEERIOS, Nestlé CORN FLAKES o smaku truskawkowym i śmietankowym, Nestlé CHEERIOS OWSIANY, Nestlé CHEERIOS OWSIANY Jabłko & Cynamon. Następnie na stronie internetowej ratujpszczoly.com należy wprowadzić kod kreskowy opakowania i przesłać swoje zgłoszenie. Po pozytywnej weryfikacji, pod wskazany w zgłoszeniu adres zostanie przesłane opakowanie nasion miododajnych.

Nasiona należy zasiać w okresie od kwietnia od maja. W ten prostu sposób można zapewnić pszczołom dobre warunki do rozwoju w swojej okolicy. Regulamin nie przewiduje limitów, co do ilości otrzymanych opakowań roślin miododajnych, zatem jedna osoba może się po nie wielokrotnie zgłaszać.

Jest to już kolejna edycja tej akcji. W 2020 roku Nestlé oferowało 14 tysięcy saszetek z nasionami. Tym razem jest ich już 20 tysięcy. W ramach tej kampanii firma rozpoczęła także współpracę z fundacją ROI SIĘ. Organizacja ta zajmuje się m.in. wynajmowaniem uli czy wysiewaniem łąk nasionami roślin miododajnych.Liczba wyświetleń artykułu: 1757

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Udka kaczki z gruszkami karmelizowanymi w miodzie

Tarta z brzoskwiniami i miodem

Koktajl 3 razy M (Melon, Mango, Miód)

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Wsparcie rynku produktów pszczelich w latach 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019 - koszty podlegające refundacji oraz podmioty uprawnione do składania projektów

Praca na etat a pasieka do 80 pni

Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich 2016/2019 - terminarz, wymagania, kosztorys