Portal Pszczelarski

Nestlé rusza z kampanią Ratuj Pszczoły 2021

pszczelarstwo w Polsce akcja pszczelarska Nestle Ratuj Pszczoły

Polskie przedstawicielstwo znanej m.in. z produkcji płatków śniadaniowych firmy Nestlé (Cereal Partners Poland Toruń-Pacific) rozpoczyna kampanię "Ratuj Pszczoły". Do 30 kwietnia 2021 roku osoby, które kupią jeden z promocyjnych produktów będą mogły otrzymać darmową saszetkę z roślinami miododajnymi.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat i kupiły opakowanie płatków śniadaniowych Nestlé objętych promocją, czyli Nestlé CORN FLAKES, Nestlé CORN FLAKES Miód i Orzeszki, Nestlé CORN FLAKES Choco, Nestlé KANGUS, Nestlé HONEY CHEERIOS, Nestlé CORN FLAKES o smaku truskawkowym i śmietankowym, Nestlé CHEERIOS OWSIANY, Nestlé CHEERIOS OWSIANY Jabłko & Cynamon. Następnie na stronie internetowej ratujpszczoly.com należy wprowadzić kod kreskowy opakowania i przesłać swoje zgłoszenie. Po pozytywnej weryfikacji, pod wskazany w zgłoszeniu adres zostanie przesłane opakowanie nasion miododajnych.

Nasiona należy zasiać w okresie od kwietnia od maja. W ten prostu sposób można zapewnić pszczołom dobre warunki do rozwoju w swojej okolicy. Regulamin nie przewiduje limitów, co do ilości otrzymanych opakowań roślin miododajnych, zatem jedna osoba może się po nie wielokrotnie zgłaszać.

Jest to już kolejna edycja tej akcji. W 2020 roku Nestlé oferowało 14 tysięcy saszetek z nasionami. Tym razem jest ich już 20 tysięcy. W ramach tej kampanii firma rozpoczęła także współpracę z fundacją ROI SIĘ. Organizacja ta zajmuje się m.in. wynajmowaniem uli czy wysiewaniem łąk nasionami roślin miododajnych.Liczba wyświetleń artykułu: 934

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.