Portal Pszczelarski

Nestlé rusza z kampanią Ratuj Pszczoły 2021

pszczelarstwo w Polsce akcja pszczelarska Nestle Ratuj Pszczoły

Polskie przedstawicielstwo znanej m.in. z produkcji płatków śniadaniowych firmy Nestlé (Cereal Partners Poland Toruń-Pacific) rozpoczyna kampanię "Ratuj Pszczoły". Do 30 kwietnia 2021 roku osoby, które kupią jeden z promocyjnych produktów będą mogły otrzymać darmową saszetkę z roślinami miododajnymi.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat i kupiły opakowanie płatków śniadaniowych Nestlé objętych promocją, czyli Nestlé CORN FLAKES, Nestlé CORN FLAKES Miód i Orzeszki, Nestlé CORN FLAKES Choco, Nestlé KANGUS, Nestlé HONEY CHEERIOS, Nestlé CORN FLAKES o smaku truskawkowym i śmietankowym, Nestlé CHEERIOS OWSIANY, Nestlé CHEERIOS OWSIANY Jabłko & Cynamon. Następnie na stronie internetowej ratujpszczoly.com należy wprowadzić kod kreskowy opakowania i przesłać swoje zgłoszenie. Po pozytywnej weryfikacji, pod wskazany w zgłoszeniu adres zostanie przesłane opakowanie nasion miododajnych.

Nasiona należy zasiać w okresie od kwietnia od maja. W ten prostu sposób można zapewnić pszczołom dobre warunki do rozwoju w swojej okolicy. Regulamin nie przewiduje limitów, co do ilości otrzymanych opakowań roślin miododajnych, zatem jedna osoba może się po nie wielokrotnie zgłaszać.

Jest to już kolejna edycja tej akcji. W 2020 roku Nestlé oferowało 14 tysięcy saszetek z nasionami. Tym razem jest ich już 20 tysięcy. W ramach tej kampanii firma rozpoczęła także współpracę z fundacją ROI SIĘ. Organizacja ta zajmuje się m.in. wynajmowaniem uli czy wysiewaniem łąk nasionami roślin miododajnych.Liczba wyświetleń artykułu: 1483

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Pszczoły w szkole w czerwcu

Szkolny Dzień Pszczoły

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Sałatka z kurczakiem, marynowanym pieprzem i miodem

Wieprzowe polędwiczki miodowo-musztardowe

Udka kaczki z gruszkami karmelizowanymi w miodzie