Portal Pszczelarski

Nestlé rusza z kampanią Ratuj Pszczoły 2021

pszczelarstwo w Polsce akcja pszczelarska Nestle Ratuj Pszczoły

Polskie przedstawicielstwo znanej m.in. z produkcji płatków śniadaniowych firmy Nestlé (Cereal Partners Poland Toruń-Pacific) rozpoczyna kampanię "Ratuj Pszczoły". Do 30 kwietnia 2021 roku osoby, które kupią jeden z promocyjnych produktów będą mogły otrzymać darmową saszetkę z roślinami miododajnymi.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat i kupiły opakowanie płatków śniadaniowych Nestlé objętych promocją, czyli Nestlé CORN FLAKES, Nestlé CORN FLAKES Miód i Orzeszki, Nestlé CORN FLAKES Choco, Nestlé KANGUS, Nestlé HONEY CHEERIOS, Nestlé CORN FLAKES o smaku truskawkowym i śmietankowym, Nestlé CHEERIOS OWSIANY, Nestlé CHEERIOS OWSIANY Jabłko & Cynamon. Następnie na stronie internetowej ratujpszczoly.com należy wprowadzić kod kreskowy opakowania i przesłać swoje zgłoszenie. Po pozytywnej weryfikacji, pod wskazany w zgłoszeniu adres zostanie przesłane opakowanie nasion miododajnych.

Nasiona należy zasiać w okresie od kwietnia od maja. W ten prostu sposób można zapewnić pszczołom dobre warunki do rozwoju w swojej okolicy. Regulamin nie przewiduje limitów, co do ilości otrzymanych opakowań roślin miododajnych, zatem jedna osoba może się po nie wielokrotnie zgłaszać.

Jest to już kolejna edycja tej akcji. W 2020 roku Nestlé oferowało 14 tysięcy saszetek z nasionami. Tym razem jest ich już 20 tysięcy. W ramach tej kampanii firma rozpoczęła także współpracę z fundacją ROI SIĘ. Organizacja ta zajmuje się m.in. wynajmowaniem uli czy wysiewaniem łąk nasionami roślin miododajnych.Liczba wyświetleń artykułu: 1174

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 2.

Enactus WSZiB i Portal Pszczelarski

BeePower! w Polsce i za granicą

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Metody oceny stopnia inwazji Varroa destructor

Varroa destructor - znaczenie i rys historyczny

Zapobieganie i zwalczanie inwazji Varroa sp. u pszczoły miodnej