Portal Pszczelarski

Dobre praktyki pszczelarskie - webinarium pszczelarskie Olsztyn 2020

wydarzenia pszczelarskie webinarium pszczelarskie Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie 2020 Damian Godziński Jerzy Bancewicz Robert Pilichowski Zbigniew Lipiński

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie zaprasza wszystkich zainteresowanych na webinarium pszczelarskie, które odbędzie się w dniu 10. grudnia 2020 r. o godzinie 9:00. Wydarzenie pt. "Dobre praktyki pszczelarskie - optymalne użytkowanie matek pszczelich oraz skuteczne i bezpieczne metody zwalczania warrozy pszczół" obejmować będzie 3 ciekawe wykłady prowadzone przez głównego specjalistę WMODR z siedzibą w Olsztynie, przedstawiciela Krajowej Rady Izb Rolniczych i Pasieki Hodowlanej Krakowego Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie oraz Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie.

Co więcej, Pan Robert Pilichowski (kierownik Stacji Hodowli Zachowawczej Pszczoły Kampinowskiej) przedstawi swoje doświadczenia ze zwalczania warrozy, w tym za pomocą sublimatora SGl-1.

Program webinarium:

9:00-9:15 - Damian Godziński - Powitanie uczestników i otwarcie spotkania

9:15-9:30 - Jerzy Bancewicz - Biologia pasożyta na tle biologii rodziny pszczelej

9:30:-10:30 - Robert Pilichowski - Wieloletnie doświadczenia w użytkowaniu matek pszczelich i zwalczaniu warrozy pszczół

10:30-11:30 - Zbigniew Lipiński - Varroa i jego gwardia przyboczna - najgroźniejsze w historii zagrożenie pszczół miodnych

 

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁANY.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularze Google: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeUH1nvu-yQf18qQG620-Mgy2iDAZlsQkCZg7DpIhoEnDWAow/viewform

dobre praktyki pszczelarskie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1470

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.