Portal Pszczelarski

Wakacje u króla 2020 - półkolonia pszczelarska w Muzeum Pałacu w Wilanowie

wydarzenie pszczelarskie szkolenie pszczelarskie Wakacje u króla 2020 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Lato to nie tylko idealny czas na odpoczynek po intensywnej nauce. To również świetna okazja do pogłębienia wiedzy i pasji, zwłaszcza w zakresie pszczelarstwa. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie wraz z Pszczelarium zaprasza do udziału w wyjątkowym projekcie: "Wakacje u króla".

Tzw. półkolonia pszczelarska odbędzie się w terminie 20-24 lipca 2020 r. w godzinach od 8:00 do 17:30. Będzie mogło wziąć w niej udział 14 osób w wieku od 10 do 14 lat. Zajęcia będą odbywać się w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Villa Intrata (ul. Stanisława Kostki Potockiego 23, Wilanów).

Organizator zapewnia:

  • różnorodność i atrakcyjność zajęć,
  • aktywność na świeżym powietrzu,
  • profesjonalny sprzęt podczas warsztatów (m.in. fartuchy na zajęcia kulinarne, strój i narzędzia do zajęć pszczelarskich),
  • bezpieczeństwo sanitarne.

Ramowy program wydarzenia wraz ze szczegółami można znaleźć na stronie: https://www.wilanow-palac.pl/polkolonie_letnie_wakacje_u_krola.html

Udział w wydarzeniu jest odpłatny i wynosi: 950 zł/os. Dla rodzeństw przewidziana jest 5% zniżka.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1003

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych