Portal Pszczelarski

Wakacje u króla 2020 - półkolonia pszczelarska w Muzeum Pałacu w Wilanowie

wydarzenie pszczelarskie szkolenie pszczelarskie Wakacje u króla 2020 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Lato to nie tylko idealny czas na odpoczynek po intensywnej nauce. To również świetna okazja do pogłębienia wiedzy i pasji, zwłaszcza w zakresie pszczelarstwa. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie wraz z Pszczelarium zaprasza do udziału w wyjątkowym projekcie: "Wakacje u króla".

Tzw. półkolonia pszczelarska odbędzie się w terminie 20-24 lipca 2020 r. w godzinach od 8:00 do 17:30. Będzie mogło wziąć w niej udział 14 osób w wieku od 10 do 14 lat. Zajęcia będą odbywać się w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Villa Intrata (ul. Stanisława Kostki Potockiego 23, Wilanów).

Organizator zapewnia:

  • różnorodność i atrakcyjność zajęć,
  • aktywność na świeżym powietrzu,
  • profesjonalny sprzęt podczas warsztatów (m.in. fartuchy na zajęcia kulinarne, strój i narzędzia do zajęć pszczelarskich),
  • bezpieczeństwo sanitarne.

Ramowy program wydarzenia wraz ze szczegółami można znaleźć na stronie: https://www.wilanow-palac.pl/polkolonie_letnie_wakacje_u_krola.html

Udział w wydarzeniu jest odpłatny i wynosi: 950 zł/os. Dla rodzeństw przewidziana jest 5% zniżka.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 636

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.