Portal Pszczelarski

Stosowanie środków ochrony roślin - rozważnie w trosce o środowisko 2020

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska szkolenie pszczelarskie wykład pszczelarski maj 2020 2020 Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach serdecznie zaprasza na konferencję online pt. "Stosowanie środków ochrony roślin - rozważnie w trosce o środowisko". Konferencja pszczelarska odbędzie się w środę 6 maja 2020 r. o godzinie 10:00.

Tematyka konferencji obejmuje takie zagadnienia jak:

  • działalność instytucji okołorolniczych w odniesieniu do Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin,
  • stosowanie środków ochrony roślin,
  • aktualne zasady bezpieczeństwa i niezbędna dokumentacja oraz
  • panel dyskusyjny.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali przedstawiciele MRiRW, WIORIN w Koszalinie, Wojewoda i Wicewojewoda Zachodniopomorski, KOWR, ZIR, ARiMR, WFOŚiGW w Szczecinie, Instytutu Ochrony Roślin, Państwowej Inspekcji Pracy, Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego, Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Szczecinie, Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie, NSZZ "Solidarność" RI, Wojewódzkiej Inspekcji Weterynaryjnej, Radio Szczecin, Radio Koszalin oraz pracownicy ZODR w Barzkowicach, rolnicy oraz pszczelarze.

Szczegółowe informacje nt. konferencji online można uzyskać poprzez sekretariat ZODR w Barzkowicach:

Pytania od rolników przyjmuje pan Patryk Jarzębski pod numerem telefonu: 22 104 22 94

 

Konferencja dostępna będzie pod linkiem: https://meet.google.com/tem-xapq-crv  oraz https://m.youtube.com/watch?v=pBNIKIN41VQ a zapis z niej będzie dostępny na Youtube, Facebooku, stronie ZODR Barzkowice oraz na Portalu Pszczelarskim. 

Zapraszamy!

Konferencja Pszczelarska Online ZODR Barzkowice 2020Liczba wyświetleń artykułu: 1088

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.