Portal Pszczelarski

Green Days 2020 - przesunięta data wydarzenia

Komunikat prasowy Ptak Warszaw Expo

wydarzenia pszczelarskie Green Days Green Days 2020

Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przesunięciu terminu Green Days 2020. Poniżej publikujemy komunikat prasowy.

"Szanowni Państwo,

Z uwagi na obecną sytuację, w związku z szybkim, globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Wystawców, Partnerów, jak również osób odwiedzających Green Days 2020, Zarząd Ptak Warsaw Expo sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie po konsultacjach z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o zmianie terminu targów Green Days 2020. Nowy termin targów Green Days został wyznaczony na dni 8-10.10.2020 r. 

Chcielibyśmy podkreślić, iż decyzja o zmianie terminu targów Green Days 2020, choć trudna, została podjęta po konsultacjach z Partnerami, Wystawcami oraz Odwiedzającymi w wyniku wpływających zapytań dotyczących targów, a także mając na względzie komunikaty oraz zalecenia wydawane przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministra Zdrowia i jest podyktowana najlepszym interesem wszystkich uczestników targów Green Days 2020 zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Pragniemy jednocześnie Państwa zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby targi Green Days 2020 w nowym terminie zostały zorganizowane na najwyższym możliwym poziomie i spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz Partnerów targów. Wyrażamy głęboką nadzieję, iż decyzja o zmianie terminu targów Green Days 2020 spotka się z Państwa zrozumieniem. 

Jednocześnie informujemy, że zakupione bilety jak i dokonane rejestracje branżowe oraz akredytacje zachowują swoją ważność i będzie można z nich skorzystać podczas imprezy w nowym terminie na tych samych zasadach."

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autora



Liczba wyświetleń artykułu: 1271

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!




  Współpracują z portalem:

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Zryczałtowany podatek dochodowy przy sprzedaży bezpośredniej produktów pszczelich przetworzonych

Praca na etat a pasieka do 80 pni

Koszty pośrednika handlu produktów pszczelich

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

III Bieszczadzkie Święto Pszczoły w Pszczelinach

Środki na założenie pasieki - skąd pozyskać? Cz. 4

Pszczelarstwo nowe wyzwania - szkolenie pszczelarskie 2017

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku