Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

BeeSmart - jesienna aktualizacja aplikacji 2019

BeeSmart aplikacja dla pszczelarza

Twórcy polskiej aplikacji dla pszczelarzy BeeSmart zgodnie z zapowiedzią rozwijają swój produkt. Najświeższa aktualizacja objęła:

  1. Kalendarz - aplikacja została wzbogacona o funkcjonalność kalendarza. Dzięki temu można zaplanować zadania jak również podzielić się nimi z innymi znajomymi poprzez integrację z Google Calendar. Co więcej, zanotowanie wybranych prac (włożenie izolatora, kolejna dawka leku) automatycznie zaproponuje utworzenie przypomnienia. Dodatkowo każde z zadań
    można oznaczyć jako priorytetowe co ułatwia zaplanowanie działań na pasiece.
  2. Raport roczny - w najbliższych dniach zostanie również udostępniona kolejna wersja aplikacji zawierająca możliwość wygenerowania raportu podsumowania całego sezonu. Raport będzie zawierał m.in. informacje o zbiorach, stratach w rodzinach, wykresy obrazujące różne parametry meterologiczne panujące na pasiece, listę najwydajniejszych uli. Dzięki temu raportowi pszczelarz uzyska unikatową wiedzę obrazującą zależności pomiędzy zmianami klimatycznymi, rozwojem pasieki a prowadzonymi pracami.
  3. Wraz z pozostałymi typami raportów (dokarmianie, zbiory, aktywności) oddane zostało do dyspozycji narzędzie do szczegółowej analizy wydajności pasieki, dzięki czemu będzie można jeszcze lepiej zaplanować kolejny sezon.

Jako redakcja serwisu dla pszczelarzy z całego serca kibicujemy Supersonic Team w rozwijaniu polskiej aplikacji pszczelarskiej!Liczba wyświetleń artykułu: 611

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.