Portal Pszczelarski

Truciciel pszczół z Głuchołaz ciągle poszukiwany. Pszczelarze wyznaczyli nagrodę

pszczelarstwo opolskie wytrucie pszczół wytrucie pszczół w Głuchołazach Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Głuchołazach

Sprawca wytrucia 30 rodzin pszczelich z pasieki w Głuchołazach na Opolszczyźnie w dalszym ciągu jest poszukiwany przez policję. Miejscowi pszczelarze wyznaczyli nagrodę pieniężną w wysokości 3 tysięcy złotych za wskazanie sprawcy.

Do zabicia pszczół doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek 21 października 2019 roku. Pszczelarze z Miejsko-Gminnego Koła Pszczelarzy w Głuchołazach od początku podejrzewali, że było to celowe działanie. Pasieka znajdowała się na ogrodzonej posesji, w obrębie przydomowego sadu. Policja na miejscu zdarzeniu odnalazła także ślady białej substancji. Starty poszkodowanego pszczelarza oszacowano na 30 tysięcy złotych.

Pszczoły, które przeżyły atak zostały przeniesione do nowych uli. W odnalezienie sprawcy przestępstwa, prócz policji, zaangażowała się powołana przez burmistrza specjalna komisja, a zarząd miejscowego koła pszczelarzy ufundował wspomnianą nagrodę. Na razie jednak działania te nie przyniosły większych rezultatów. Osoby, które posiadają dodatkową wiedzę o tym zdarzeniu proszone o kontakt pod numerem telefonu 881 442 420 lub z Komisariatem Policji w Głuchołazach pod numerem telefonu 77 409 24 20.Liczba wyświetleń artykułu: 643

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.