Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

bee_nfluencer - pszczoła gwiazdą Instagrama

pszczelarstwo na świecie pszczoła a media społecznościowe Fondation de France bee_nfluencer

Pszczoła B. publikująca na instagramowym profilu @bee_nfluencer stała się prawdziwą gwiazdą tego internetowego serwisu. Konto pszczelej influencerki zostało założone w lipcu 2019 roku, a w przeciągu raptem trzech miesięcy osiągnęło wynik 142 tysięcy obserwujących.

Za akcją stworzenia i prowadzenia profilu @bee_nfluencer stoi francuska fundacja Fondation de France, która odpowiada również za działalność organizacji charytatywnej Bee Fund. Konto pszczoły B. na Instagramie jest też częścią szerszej akcji mającej na celu pomóc w ratowaniu zagrożonych gatunków pszczół.

Sposób, w jaki zarabia pszczoła B. na Instagramie nie różni się od pomysłów innych influencerek. Na pszczelim profilu pojawiają się zdjęcia z codziennego życia bohaterki, imitujące te jakie możemy znaleźć na setkach innych profili na tym portalu, ale z tą różnicą, że na zdjęciach z domu, wakacji, imprez czy różnych innych wydarzeń nie występuje człowiek, lecz pszczoła B. Taka komiczna konwencja widać bardzo przypadła do gustu użytkownikom Instragrama, o czym świadczy lawinowo rosnąca popularność pszczelej influencerki. Nie jest to bez znaczenia, gdyż im większa popularność jej konta, tym więcej firm chce na nim reklamować swoje produkty. W tym wypadku jednak cały dochód jest przeznaczony na pomoc owadom zapylającym.

KLIKNIJ TU I ZOBACZ PROFILLiczba wyświetleń artykułu: 448

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.