Portal Pszczelarski

Aktor Morgan Freeman stworzył pszczele sanktuarium

pszczelarstwo na świecie pszczelarstwo w USA Morgan Freeman pszczele sanktuarium rezerwat dla pszczół

Według informacji portalu O2, gwiazda Hollywood, aktor Morgan Freeman zorganizował na terenie swojego 124-akrowego rancza w Missisipi "pszczele sanktuarium". Z Arkansas przywieziono tam 26 uli, a wokół posadzono przyjazne pszczołom rośliny.

Freeman tłumaczy swoje działania chęcią zatrzymania niepokojących trendów związanych z kurczeniem się światowej populacji pszczół. "Przywrócenie populacji pszczół do dawnych rozmiarów to wielki trud, który trzeba podjąć dla dobra planety. Te owady są fundamentem życia na Ziemi" – powiedział w jednym z wywiadów 81-letni aktor.

Gwiazda osobiście dogląda swoich pszczół. Co ciekawe, robi to bez odzieży i masek ochronnych. Freeman jednak zapewnia, że dotychczas nie został użądlony. "Nie zakładam ochronnego stroju i jeszcze nigdy tego nie musiałem żałować. Staram się jednak ich nie denerwować. Nie zbieram im miodu i sądzę, że one to wyczuwają. Pewnie mówią miedzy sobą "hej, nie przejmujmy się tym facetem, on tylko podrzuca nam wodę z cukrem"" - oświadczył dziennikarzom aktor.

Opracowano na podstawie:
O2, Piękny gest Morgana Freemana. Zobaczcie, na co wydaje pieniądze, https://www.o2.pl/artykul/piekny-gest-morgana-freemana-zobaczcie-na-co-wydaje-pieniadze-6366687896619137a.html, Data publikacji: 2019.04.04, Data odczytu: 2019.04.10Liczba wyświetleń artykułu: 570

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.