Portal Pszczelarski

Aleja pszczół i miodów w Prudniku 2019

Zaproponował: Jarosław Gerczak. Źródło grafik: facebook.com/GminaPrudnik/photos/a.410492382338810/2087834454604586/

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie czerwiec 2019 2019 Prudnik Aleja pszczół i miodów w Prudniku 2019

Aleja pszczół i miodów to specjalnie wydzielone miejsce podczas 22 Wystawy Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego dla wszystkich pszczelarzy, miłośników pszczół i smakoszy produktów pszczelich oraz producentów sprzętu pszczelarskiego. Wydarzenie odbędzie się w terminie od 7 do 9 czerwca 2019 r. na hali sportowej OSiR przy ul. Łuczniczej 1 w Prudniku. 

22. Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego to trwająca 3 dni prezentacja rękodzieła i rzemiosła artystycznego, podczas której można nawiązać nowe kontakty, zapoznać się z produktami regionalnymi oraz wziąć udział w konkursach. To organizowane rokrocznie wydarzenie przyciąga setki wystawców z Polski i ościennych krajów i jeszcze więcej uczestników. 

W tym roku kierownictwo Agencji Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik zdecydowało się wydzielić teren dla pszczelarzy, aby ci mogli m.in. zaprezentować ręcznie robione ule oraz profesjonalny sprzęt pszczelarski. Zapowiedziano też, że imprezie będą towarzyszyć również prelekcje poświęcone pszczelarstwu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu koniecznym jest zapoznanie się z dokumentami opublikowanymi na stronie: promocja.prudnik.pl (zakładka: Imprezy -> Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego).

aleja pszczół i miodów podczas 22 Wystawy Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego 2019

 

Opracowano na podstawie:

Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik, Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego, http://www.promocja.prudnik.pl/promocja-tresc-395-wystawa_tworcow_ludowych_i_rzemiosla_artystycznego_pogranicza_polsko_czeskiego.html, Data odczytu: 2019.03.20

Radio Opole, Jak w pasiece będzie na prudnickiej wystawie rękodzieła, http://radio.opole.pl/101,271839,jak-w-pasiece-bedzie-na-prudnickiej-wystawie-rek, Data publikacji: 2019.03.12, Data odczytu: 2019.03.20

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2137

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.