Portal Pszczelarski

Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Krakowie 2019

Źródło informacji: facebook.com/krakowwzp

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska luty 2019 2019 Kraków Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Krakowie Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Krakowie 2019 Adam Tofilski Wiesław Popielarczyk Krystyna Pohorecka Zbigniew Kołtowski Marek Lasocki

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie wraz z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krakowie zapraszają wszystkich pszczelarzy i miłośników pszczół do Krakowa na Wojewódzką Konferencję Pszczelarską. Ta odbędzie się 23 lutego 2019 r. w Centrum Kongresowych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

W trakcie konferencji będzie można skorzystać z oferty stoisk ze sprzętem pszczelarskim, węzą i literaturą pasieczną. Uatrakcyjnieniem wydarzenia ma być loteria wśród uczestników konferencji, w której do wygrania będą 3 ule drewniane wielkopolskie.

 

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Krakowie 2019:

23.02.2019 r. (sobota)

9:00 - Oficjalne otwarcie konferecji

9:15 - Prof. dr hab. Adam Tofilski - Najnowsze wyniki projektu rozwojowego Lasów Państwowych - Pszczoły wracają do lasu

9:45 - Przerwa kawowa

10:00 - Ks. dr Wiesław Popielarczyk - Etyka w zawodzie pszczelarza

10:30 - Dr hab. Krystyna Pohorecka - Przyczyny masowych upadków pszczół w świetle najnowszych badań

12:00 - Przerwa obiadowa

12:30 - Dr hab. Zbigniew Kołtowski - Słabe zbiory miodu - wina pszczelarza czy natury?

14:00 - Marek Lasocki - Warunki zakładania pasiek w lesie

14:45 - Losowanie uli

15:00 - Zakończenie konferencji

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Miejsce wydarzenia:

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
ul. 29 Listopada 46 (wydział Leśny - parter)
31-482 Kraków

Oficjalny plakat wydarzenia:

Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Krakowie 2019 plakat

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3937

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nepomucen

2019-02-23 15:34:17

Witam, czy będzie gdzieś dostępne wideo z konferencji, lub jakieś materiały do pobrania dotyczące poruszanych zagadnień, dla tych, którzy nie mogli pojawić się osobiście w Krakowie ?

blondynekkrk

2019-02-24 09:35:01

Zazwyczaj nie udostępniają materiałów pokonferencyjnych :(

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.