Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

Szkolenia dla pszczelarzy on-line FT Szkolenia - dla początkujących i zaawansowanych

Artykuł sponsorowany.

szkolenia dla pszczelarzy FT Szkolenia

Dla kogo?

 • Dla rolników;
 • Dla pszczelarzy;
 • Dla osób chcących założyć profesjonalną pasiekę.

pszczelarstwo - zakres podstawowy i zaawansowany

Dlaczego warto? Ponieważ:

 • Nasze szkolenia umożliwiają pozyskanie kompetencji pszczelarskich.
 • Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę.
 • Szkolenia on-line to sposób, aby pozyskać wiedzę w dogodnym czasie i miejscu.
 • Nasza platforma umożliwia również potwierdzenie posiadanej już wiedzy bez konieczności przechodzenia procesu szkolenia.
 • Umożliwiamy pozyskanie wiedzy w wybranym przez Państwa kierunku oraz zakresie.
 • Mogą Państwo poszerzyć swoją wiedzę bez konieczności wychodzenia z domu 24h/dobę – 7 dni w tygodniu.
 • Potrzebne jest tylko urządzenie z dostępem do Internetu, chęć i trochę czasu.
 • Warto podnosić nieustannie swoją wiedzę i kompetencję, ponieważ osoba, która przestaje się uczyć przestaje się rozwijać.

Szkolenia on-line?

Pomysł na stworzenie platformy szkoleniowej zrodził się w trakcie realizowania szkoleń stacjonarnych m.in. właśnie dla pszczelarzy.

Jako firma FT Polska Sp. z o.o. zrealizowaliśmy na zlecenia szkolenia dla 600 pszczelarzy początkujących jak również zaawansowanych i właśnie wtedy zauważyliśmy deficyt w tej dziedzinie. Patrząc z perspektywy osób współpracujących z pszczelarzami stwierdziliśmy, że:

 • należy uruchomić platformę szkoleniową;
 • trzeba umożliwić osobom chętnym do nauki opcję pozyskiwania wiedzy;
 • pozyskiwanie wiedzy powinno odbywać się w dogodnych warunkach.

Co z materiałami?

 • Powstały one przy współpracy z pszczelarzami;
 • Są wynikiem wieloletniego doświadczenia grupy pszczelarzy;
 • Wiedza prezentowana jest poparta codzienną pracą w pasiekach.


Liczba wyświetleń artykułu: 3300

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.