Portal Pszczelarski

Garden Expo 2019 w Jasionce

wydarzenia pszczelarskie targi pszczelarskie marzec 2019 2019 Garden Expo w Jasionce Garden Expo 2019 w Jasionce

W dniach 16-17 marca 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbędzie się druga edycja fantastycznego wydarzenia stworzonego z myślą o miłośnikach szeroko pojętej zieleni i pszczół - II Podkarpackie Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo 2019.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość m.in.:

  • poznać nowe trendy i innowacyjne rozwiązania, które można zastosować w ogrodzie,
  • zapoznać się z nowymi produktami, oryginalnymi odmianami roślin, profesjonalnymi narzędziami, maszynami, akcesoriami do pielęgnacji ogrodu oraz środkami ochrony roślin,
  • dokonać przeglądu oferty szkółek roślinnych oraz firm związanych z branżą florystyczną i architekturą ogrodową,
  • wymienić się wiedzą i doświadczeniem z osobami o podobnych zainteresowaniach,
  • czerpać inspiracje oraz zdobyć nowe i praktyczne umiejętności.

Koszt udziału w targach wynosi 12 zł/os. (bilet normalny) lub 7 zł/os. (bilet ulgowy lub jeżeli bilet wstępu zostanie zakupiony w pierwszej godzinie targów tj. 10:00 - 11:00).

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.garden-expo.pl PortalPszczelarski.pl, podobnie jak w poprzedniej edycji, objął wydarzenie patronatem medialnym.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce wydarzenia:

G2A Arena
36-002 JASIONKA 953

Kontakt z organizatorem:

Wojciech Wąsacz
tel: 533 391 411
e-mail: wojciech.wasacz@cwkoperator.pl

Patrycja Kozioł tel: 730 011 600
e-mail: patrycja.koziol@cwkoperator.pl

Czytaj również:

Garden Expo 2020 w Jasionce

Garden Expo 2018 w Jasionce

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2452

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lukasz_Baniak

2018-12-21 17:23:07

Dzięki za info. Planuję się tam wybrać. Mega fajna opcja, że w pierwszej godzinie można kupić taniej wejściówkę. BRAWO!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.