Portal Pszczelarski

Znaczenie pszczoły miodnej w produkcji rolniczej i leśnictwie - współczesne bartnictwo 2018

wydarzenia pszczelarskie konferencja pszczelarska grudzień 2018 2018 Płońsk Kazimierz Szabla Konrad Zaremba Andrzej Pazura Iwan Osipow Olga Morozowa Milan Motyka Piotr Piłasiewicz Volodymyr Podorozhny Mykola Heveliuk

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie Oddział Poświętne w Płońsku serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w międzynarodowej konferencji pt. "Znaczenie pszczoły miodnej w produkcji rolniczej i leśnictwie - współczesne bartnictwo". 

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 10. grudnia 2018 r. w Centrum Edukacyjno-Konferencyjnym MODR Oddział Poświętne w Płońsku (ul. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk).

Podczas konferencji odbędzie się również wystawa poświęcona bartnictwu prof. zw. dr hab. sztuk filmowych, fotografa, operatora, podróżnika i współpracownika magazynu National Geographic - Krzysztofa Hejke.

 

Program międzynarodowej konferencji:

10.12.2018 r. (poniedziałek)

10:00-10:10 - Otwarcie konferencji

10:10-10:35 - Kazimierz Szabla - Pszczoły wracają do lasu

10:35-11:00 - Konrad Zaremba - Bartnicy Sudetów w Nadleśnictwie Międzylesie jako forma czynnej ochrony siedlisk pszczół w Lasach Państwowych

11:00-11:30 - Andrzej Pazura - Pszczoła bartna

11:30-12:30 - Iwan Osipow - Bartnictwo na Białorusi jako część niematerialnego dziedzictwa kulturowego: historia, współczesność, praktyka

12:30-13:00 - Przerwa kawowa

13:30-13:30 - Olga Morozowa - Właściwości miodu z barci

13:30-14:10 - Milan Motyka - Wpływ człowieka na stan drzewostanu lasów Beskidu Śląskiego

14:10-15:00 - Przerwa obiadowa

15:00-15:40 - Piotr Piłasiewicz - Bractwo Bartne - ideal i działalność na terenie Puszczy Augustowskiej

15:40-16:25 - Volodymyr Podorozhny - Perspektywy i cel prowadzenia bartnictwa na wschodzie Ukrainy i związane z tym pytania

16:25-17:10 - Mykola Heveliuk - Apiterapia - produkty spółki Doktor Pszczoła

17:10-18:00 - Pytania, dyskusja i zakończenie konferencji

 

Wstęp wolny.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1537

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.