Portal Pszczelarski

I Powiatowe Forum Pszczelarskie w Janowie Lubelskim

wydarzenie pszczelarskie forum pszczelarskie konferencja pszczelarska listopad 2018 2018 Janów Lubelski I Powiatowe Forum Pszczelarskie w Janowie Lubelskim Powiatowe Forum Pszczelarskie w Janowie Lubelskim Tomasz Kędziora Henryk Skowron

Koło Pszczelarzy Ziemia Janowska w Janowie Lubelskim wraz z Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego w Janowie Lubelskim serdecznie zapraszają w dniu 18.11.2018 r. (niedziela) do udziału w I Powiatowym Forum Pszczelarskie w Janowie Lubelskim. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Janów Lubelski oraz Nadleśnictwa Janów Lubelski.

Program wydarzenia pt. I Powiatowe Forum Pszczelarskie w Janowie Lubelskim:

18.11.2018 r. (niedziela)

11:00 - Oficjalne otwarcie wydarzenia

11:10 - Tomasz Kędziora - Przygotowanie rodzin pszczelich do wykorzystania pożytku towarowego

12:40 - Przerwa kawowa

13:00 - Roman Jarosz, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Janowie Lubelskim - Rolniczy Handel Detaliczny

13:15 - Henryk Skowron, główny specjalista ds. pszczelarstwa LODR - pasieka w Sitnie - Innowacje w pszczelarstwie

14:30 - Zakończenie wydarzenia

 

Miejsce wydarzenia:

Dom Nauczyciela
ul. Ogrodowa 16
23-300 Janów Lubelski

Oficjalny plakat wydarzenia:

I Powiatowe Forum Pszczelarskie w Janowie Lubelskim - plakat

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1151

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.