Portal Pszczelarski

Gra o pszczołach nominowana do prestiżowej nagrody 2018

Źródło screena: youtube.com/watch?v=p4Q0CeHk1Y8

pszczelarstwo w Polsce Bee Simulator gra pszczelarska symulator życia pszczoły

Bee Simulator autorstwa VARSAV Game Studios znalazła się w kręgu gier nominowanych do prestiżowej nagrody wręczanej podczas międzynarodowej gali Game Connection Europe 2018 Development Awards. Głosowanie już trwa, a wręczenie nagród odbędzie się 25 października 2018 r. w Paryżu.

VARSAV Game Studios specjalizuje się w kreatywnym łączeniu elementów gier akcji, świata zwierząt i symulatorów. Jak przekonuje sam wiceprezes studia, gra Bee Simulator wyróżnia się na tle innych ciekawą tematyką oraz unikatową grafiką. Zespół specjalistów pracuje nad tym projektem od kwietnia 2017 roku, w tworzenie gry zaangażowano również pszczelarzy, by jak najwierniej oddać realia życia owadów.

Zdaniem wiceprezesa Łukasza Rosińskiego, Game Connection Europe 2018 Development Awards to tak prestiżowe wydarzenie w branży gamingowej, że już sama nominacja w tym konkursie jest niemałym zaskoczeniem i ogromnym wyróżnieniem dla jej twórców. Tym bardziej, że Bee Simulator jest to jedyny polski projekt doceniony w konkursie. Zdaniem twórców, zarówno ta nominacja, jak i bardzo pozytywne przyjęcie gry przez konsumentów oznacza, że gra może odnieść ogromny sukces.

Gra ma mieć swoja premierę w 2019 roku, natomiast do 23 października 2018 r. można oddawać głosy na najlepszy projekt.

Opracowano na podstawie:

Strefa Inwestorów, Gra Bee Simulator od VRSAV Game Studios nominowana do prestiżowej nagrody GCE 2018 Development Awards, https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20181008/gra-bee-simulator-od-varsav-game-studios-nominowana-do-prestizowej-nagrody-gce, Data publikacji: 2018.10.08, Data odczytu: 2018.10.09

Czytaj również:

Powstaje gra symulująca życie pszczoły - Bee SimulatorLiczba wyświetleń artykułu: 866

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.