Portal Pszczelarski

Gra o pszczołach nominowana do prestiżowej nagrody 2018

Źródło screena: youtube.com/watch?v=p4Q0CeHk1Y8

pszczelarstwo w Polsce Bee Simulator gra pszczelarska symulator życia pszczoły

Bee Simulator autorstwa VARSAV Game Studios znalazła się w kręgu gier nominowanych do prestiżowej nagrody wręczanej podczas międzynarodowej gali Game Connection Europe 2018 Development Awards. Głosowanie już trwa, a wręczenie nagród odbędzie się 25 października 2018 r. w Paryżu.

VARSAV Game Studios specjalizuje się w kreatywnym łączeniu elementów gier akcji, świata zwierząt i symulatorów. Jak przekonuje sam wiceprezes studia, gra Bee Simulator wyróżnia się na tle innych ciekawą tematyką oraz unikatową grafiką. Zespół specjalistów pracuje nad tym projektem od kwietnia 2017 roku, w tworzenie gry zaangażowano również pszczelarzy, by jak najwierniej oddać realia życia owadów.

Zdaniem wiceprezesa Łukasza Rosińskiego, Game Connection Europe 2018 Development Awards to tak prestiżowe wydarzenie w branży gamingowej, że już sama nominacja w tym konkursie jest niemałym zaskoczeniem i ogromnym wyróżnieniem dla jej twórców. Tym bardziej, że Bee Simulator jest to jedyny polski projekt doceniony w konkursie. Zdaniem twórców, zarówno ta nominacja, jak i bardzo pozytywne przyjęcie gry przez konsumentów oznacza, że gra może odnieść ogromny sukces.

Gra ma mieć swoja premierę w 2019 roku, natomiast do 23 października 2018 r. można oddawać głosy na najlepszy projekt.

Opracowano na podstawie:

Strefa Inwestorów, Gra Bee Simulator od VRSAV Game Studios nominowana do prestiżowej nagrody GCE 2018 Development Awards, https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20181008/gra-bee-simulator-od-varsav-game-studios-nominowana-do-prestizowej-nagrody-gce, Data publikacji: 2018.10.08, Data odczytu: 2018.10.09

Czytaj również:

Powstaje gra symulująca życie pszczoły - Bee SimulatorLiczba wyświetleń artykułu: 1107

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie

Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Natura i Człowiek

Zostań bohaterem pszczół

Ewelina Rękawek

Ewelina Rękawek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga pysznewege.com

Copywriter z zawodu, górołaz i kucharka z zamiłowania, wegetarianka z przekonania.

Pierniczki z miodem na święta - wersja 1

Krążki owsiane z żurawiną i miodem

Zimowy torcik z żurawiną i kremem z białej czekolady

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Pszczoła miodna. Liczebność roju pszczół, zachowanie i rasy

Varroa destructor - znaczenie i rys historyczny

Charakterystyka rodzaju Varroa i opis gatunku Varroa destructor