Portal Pszczelarski

Gra o pszczołach nominowana do prestiżowej nagrody 2018

Źródło screena: youtube.com/watch?v=p4Q0CeHk1Y8

pszczelarstwo w Polsce Bee Simulator gra pszczelarska symulator życia pszczoły

Bee Simulator autorstwa VARSAV Game Studios znalazła się w kręgu gier nominowanych do prestiżowej nagrody wręczanej podczas międzynarodowej gali Game Connection Europe 2018 Development Awards. Głosowanie już trwa, a wręczenie nagród odbędzie się 25 października 2018 r. w Paryżu.

VARSAV Game Studios specjalizuje się w kreatywnym łączeniu elementów gier akcji, świata zwierząt i symulatorów. Jak przekonuje sam wiceprezes studia, gra Bee Simulator wyróżnia się na tle innych ciekawą tematyką oraz unikatową grafiką. Zespół specjalistów pracuje nad tym projektem od kwietnia 2017 roku, w tworzenie gry zaangażowano również pszczelarzy, by jak najwierniej oddać realia życia owadów.

Zdaniem wiceprezesa Łukasza Rosińskiego, Game Connection Europe 2018 Development Awards to tak prestiżowe wydarzenie w branży gamingowej, że już sama nominacja w tym konkursie jest niemałym zaskoczeniem i ogromnym wyróżnieniem dla jej twórców. Tym bardziej, że Bee Simulator jest to jedyny polski projekt doceniony w konkursie. Zdaniem twórców, zarówno ta nominacja, jak i bardzo pozytywne przyjęcie gry przez konsumentów oznacza, że gra może odnieść ogromny sukces.

Gra ma mieć swoja premierę w 2019 roku, natomiast do 23 października 2018 r. można oddawać głosy na najlepszy projekt.

Opracowano na podstawie:

Strefa Inwestorów, Gra Bee Simulator od VRSAV Game Studios nominowana do prestiżowej nagrody GCE 2018 Development Awards, https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20181008/gra-bee-simulator-od-varsav-game-studios-nominowana-do-prestizowej-nagrody-gce, Data publikacji: 2018.10.08, Data odczytu: 2018.10.09

Czytaj również:

Powstaje gra symulująca życie pszczoły - Bee SimulatorLiczba wyświetleń artykułu: 959

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.