Portal Pszczelarski

Wszystkiego najlepszego!

Źródło zdjęcia: cdn0.notonthehighstreet.com/system/product_images/images/001/379/668/original_honey-bee-christmas-bauble.jpg?1383699267

życzenia dla pszczelarza Boże Narodzenie 2014 Portal Pszczelarski

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły,
pełen radości i rodzinnego ciepła.
W tym szczególnym okresie pragniemy złożyć Tobie
Drogi Użytkowniku Portalu Pszczelarskiego, najserdeczniejsze życzenia!
Przede wszystkim życzymy zdrowia i pogodności ducha,
dużo radości oraz niezapomnianych chwil z rodziną przy Wigilijnym stole.
Niech Święta Bożego Narodzenia stanowią czas zasłużonego odpoczynku oraz refleksji.
Życzymy także, aby w nadchodzącym 2014 roku miód w pasiekach lał się strumieniami
i aby choroby omijały naszych latających przyjaciół szerokim łukiem.

Emil M. Szymański oraz Marcin Balana
Redaktorzy serwisu PortalPszczelarski.pl
Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1522

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2013-12-28 17:53:55

Dziękuję i wzajemnie!

pszczelarka78

2013-12-29 14:59:05

Spóźnione dziękuję bardzo i wszystkego najlepszego w nowym roku i sezonie pszczelrskim życzy Pszczelarka78. Pozdrawiam ciepło.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.