Portal Pszczelarski

Miodobranie – Miodogranie 2018 - relacja

pszczelarstwo małopolskie relacja z wydarzenia Miodobranie - Miodogranie Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie Akademia Pszczelarza

Około 300 osób zebrało się w niewielkiej wsi Konary w powiecie krakowskim by wspólnie bawić się na pikniku pszczelarskim zorganizowanym przez Bonifraterską Fundację Dobroczynną w Konarach. Impreza była skierowana do niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji.

Spotkanie integracyjne "Miodobranie - Miodogranie" to cykliczna już impreza organizowana we współpracy z małopolskimi organizacjami pszczelarskimi. W tym roku w akcje zaangażowały się: Akademia Pszczelarza, Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich, a także Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie. Dzięki organizatorom i sponsorom wydarzenia, zebrani - podopieczni Fundacji - mogli wziąć udział nie tylko w zabawach i konkursach, ale również w ciekawych warsztatach pszczelarskich.

Podczas imprezy, na której jedną z głównych atrakcji był kiermasz i degustacja wyrobów miodowych, wszyscy zebrani bawili się wyśmienicie. Można to ocenić miedzy innymi na podstawie zdjęć umieszonych na portalu Dziennik Polski. Wspomniane wcześniej wyroby miodowe były dziełem podopiecznych fundacji. Wśród przygotowanych przez nich specjałów były między innymi ciasteczka z pyłkiem kwiatowym czy miodowe pierniki.

Ponadto, w trakcie wydarzenia, w ogrodzie w Konarach można było obejrzeć wystawę edukacyjną zatytułowaną "Pszczoły mówią do nas", były przejażdżki konne, małe zoo i wiele innych atrakcji. Jednak głównym celem wydarzenia było podkreślenie znaczenia owadów w świecie oraz popularyzacja wiedzy na temat pszczelarstwa.

Opracowano na podstawie:

Dziennik Polski, Niepełnosprawni przyjeżdżają do Konar na miodobranie z miodobraniem, https://dziennikpolski24.pl/niepelnosprawni-przyjezdzaja-do-konar-na-miodobranie-z-miodograniem/ar/13482990, Data publikacji: 2018.09.10, Data odczytu: 2018.09.13Liczba wyświetleń artykułu: 648

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.