Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

Napój zdrowia - naturalny antybiotyk

Źródło zdjęcia: 2.bp.blogspot.com/-GKuyNuhFILw/UJPZCdoO8uI/AAAAAAAAAMw/spTGSLkUJUs/s1600/DSC_9877-001.JPG

przepis z miodem miód napój zdrowia napój z miodem naturalny antybiotyk

Przedstawiamy nie jedyny ale z pewnością jeden z najlepszych przepisów na naturalny antybiotyk, zwany również napojem zdrowia. Z pewnością podniesie odporność organizmu oraz pomoże odżegnać grypę lub przeziębienie.

Składniki niezbędne do przygotowania napoju zdrowia:

- 2 łyżeczki miodu,
- ząbek czosnku,
- 2 łyżeczki świeżego imbiru,
- pół łyżeczki pieprzu cayenne,
- pół łyżeczki cynamonu,
- pół filizanki soku z cytryny.

Przygotowanie:

Składniki w postaci dwóch łyżeczek miodu, ząbku czosnku, dwóch łyżeczek świeżego imbiru, pół łyżeczki pieprzu cayenne, pół łyżeczki cynamonu oraz pół filiżanki soku z cytryny należy zmiksować. Uzyskany napój należy trzymać w lodówce.

Uwaga!

Napój zdrowia należy przygotowywać wyłącznie z organicznych składników. Zaleca się jego spożycie 3-4 razy dziennie.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 10767

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lukasz_Baniak

2013-12-24 09:45:09

Zastanawiam się czy aby autor tekstu nie przesadził z ilością imbiru. Napój wyszedł mi bardzo ostry.

marcin

2013-12-24 15:18:50

Podejrzewam, że może wina leży w cytrynie, która powinna częściowo złagodzić smak. Próbowałem raz ten przepis i wyszedł na prawdę nieźle ;) Ale fakt faktem co ma wypalić to wypali. Wszak dużo ostrych składników zawiera:)

successus

2015-03-04 12:49:39

Podoba mi się ten przepis, muszę go przetestować. Ja ostatnio zrobiłem trochę inny "eliksir" ale widzę, że niektóre składniki są takie same. Przepis na naturalny antybiotyk umieściłem na naszym blogu tu: http://naturalnienaturalni.pl/najmocniejszy-naturalny-antybiotyk-jaki-kazdy-moze-przygotowac-w-domu/

blondynekkrk

2015-03-04 14:13:16

@successus, to prawda ale Twój eliksir niestety nie ma miodu. Nie będzie zbyt ostry?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.