Portal Pszczelarski

XII Wielickie Miodobranie

Źródło informacji: facebook.com/events/934922996696023/

wydarzenia pszczelarskie pszczelarstwo małopolskie sierpień 2018 2018 Wieliczka XII Wielickie Miodobranie Wielickie Miodobranie Jacek Nowak

Pszczelarze z Wieliczki serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na cykliczną imprezę pt. Wielickie Miodobranie, która w 2018 roku odbędzie się już po raz dwunasty.

Tradycyjnie, bo w ostatni weekend sierpnia, na Rynku Głównym w Wieliczce (województwo małopolskie) odbędą się koncerty, prelekcje nt. pszczół, liczne atrakcje dla dzieci, konkursy i degustacje miodów. W tym roku przeprowadzona zostanie również zbiórka na leczenie i rehabilitację Wojtka Bieli z Pawlikowic.

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. XII Wielickie Miodobranie:

25.08.2018 r. (sobota)

8:00-13:00 - Kiermasz produktów pszczelich

 

26.08.2018 r. (niedziela)

10:00-18:00 - Kiermasz produktów pszczelich

10:00 - Msza święta w kościele św. Klemensa w Wieliczce i uroczysty przemarsz na wielicki rynek

11:00 - Uroczyste otwarcie wydarzenia z udziałem Orkiestry Dętej Podstolice

11:00-13:00 - Degustacja miodów i konkurs na najsmaczniejszy miód

11:40 - Występ zespołu pieśni i tańca Raciborsko

12:00 - Jacek Nowak - Czy pszczoły są oswojone czy tylko udomowione przez człowieka?

12:00-16:00 - Malowanie buzi i warsztaty plastyczne

12:30 - Spektakl dla dzieci pt. "Smocza legenda"

13:00-15:00 - Warsztaty lania świeczek z wosku pszczelego dla dzieci

13:15 - Zabawa z postaciami z bajki

14:00 - Koncert Weroniki Kozłowskiej

14:30 - Jacek Nowak - "Rola roślin miododajnych w życiu człowieka"

14:30-18:00

- Dzieciaki-Sadzeniaki - bezpłatne warsztaty sadzenia roślin dla dzieci

- Konkurs plastyczny dla dzieci z nagrodami pt. "Pszczoła pokazuje jak dzieci smog truje"

15:00 - Koncert Michała Matuszewskiego cz. 1

15:40 - Koncert Katarzyny Pracuch cz. 1

16:20 - Koncert Michała Matuszewskiego cz. 2

17:00 - Koncert Katarzyny Pracuch cz. 2

17:30 - Koncert De Flik

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1784

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.