Portal Pszczelarski

IX Śląski Dzień Miodu w Pszczynie

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska sierpień 2018 2018 Pszczyna IX Śląski Dzień Miodu w Pszczynie Dzień Miodu w Pszczynie Śląski Dzień Miodu w Pszczynie Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach Irena Woźniak

Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach wraz z Dariuszem Skrobolem, Burmistrzem Pszczyny, serdecznie zapraszają na IX Śląski Dzień Miodu w Pszczynie. Wydarzenie, które poprowadzi Krzysztof Zaręba odbędzie się 5. sierpnia 2018 r. na rynku w Pszczynie.

Program wydarzenia pn. IX Śląski Dzień Miodu w Pszczynie:

05.08.2018 r. (niedziela)

10:00-20:00 - Kiermasz produktów pszczelich

10:00-17:00

- Konkurs na najsmaczniejszy miód

- Zbiórka miodów na rzecz "Domu Kulejących Aniołów"

13:00-16:00 - "Bracia PL"

14:00-15:00 - mgr inż. Irena Woźniak - Żyć zgodnie z naturą - zioła i produkty pszczele w profilaktyce chorób

16:00-19:00 - Koncert księdza Bogdana Skowrońskiego

17:00-17:30 - Rozstrzygnięcie konkursu na najsmaczniejszy miód i wręczenie nagród

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Czytaj również:

VII Dzień Miodu w Pszczynie

VII Dzień Miodu w Pszczynie - relacja z wydarzenia

VII Dzień Miodu w Pszczynie (galeria zdjęć)

VI Dzień Miodu w Pszczynie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1741

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.