Portal Pszczelarski

X Miodowe Lato w Skansenie w Swarzędzu

Źródło informacji: muzeum-szreniawa.pl/imuzeum/web/app.php/vortal/x_miodowe_lato_w_skansenie.html

wydarzenia pszczelarskie piknik pszczelarski pszczelarstwo wielkopolskie sierpień 2018 2018 Swarzędz X Miodowe Lato w Skansenie w Swarzędzu Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu oraz Skansen i Muzeum Pszczelarstwa im. prof. Ryszarda Kosteckiego w Swarzędzu serdecznie zapraszają w niedzielę 5. sierpnia 2018 r. w godzinach 11:00-17:00 na piknik pszczelarski (imprezę kulturalno-edukacyjną skierowaną do wszystkich, którzy chcą poznać tajniki życia pszczół i powstawania produktów pszczelich) pt. X Miodowe Lato w Skansenie w Swarzędzu.

Program wydarzenia obejmuje m.in.:

  • konkursy plastyczne z nagrodami z pszczelego świata,
  • pokazy na temat właściwości leczniczych, dietetycznych i kulinarnych miodu i innych produktów pszczelich,
  • kiermasz produktów pszczelich oraz sprzętu pszczelarskiego,
  • wyroby z motywami zaczerpniętymi z życia pszczół wykonane przez lokalnych twórców ludowych i rzemieślników,
  • przedstawienie "Kubusiowe Granie" w wykonaniu teatru lalki i aktora,
  • zabawa z klaunem,
  • żywa lekcja historii z użyciem machin oblężniczych,
  • atrakcje dla dzieci, w tym m.in. malowanie twarzy i zabawa z pszczółkami "Zręczne Pszczółki",
  • konkurs z nagrodami dla dzieci na najładniejszy strój pszczółki lub trutnia (dla dzieci przebranych w stroje wstęp na piknik jest bezpłatny),

Organizator:

Skansen i Muzeum Pszczelarstwa im. prof. Ryszarda Kosteckiego w Swarzędzu
ul. Poznańska 35, 62-020 Swarzędz
tel: 61 651 18 17
e-mail: muzeumpszczelarstwa@gmail.com

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1162

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.